forex trading logo

Sezon 2015

sezon2010

logowaniesezon2015


25.04.2015 r. Kielce i okolica ( m.in.Jaskinia RAJ i Chęciny ). PDF Drukuj Email

Cena : 75 zł/os. + koszt wstępów

PROGRAM :sob. 25.04.15r.wyjazd z Łodzi o godz.7,00 ( zbiórka o godz. 6,50 na ul.Traugutta przy ŁDK ).

Zwiedzanie zaczynamy od Oblęgorka - od Muzeum Henryka Sienkiewicza , następnie przejazd do Chęcin na zwiedzanie zamku królewskiego z XIII w. i jaskini RAJ , po czym kierujemy się do Kielc w których zwiedzamy , kolejno :

Rezerwat Przyrody - "Kadzielnię" , Muzeum Stefana Żeromskiego , katedrę i doskonale zachowany Pałac Biskupów Krakowskich zwany kieleckim Wawelem - Oddział Muzeum Narodowego . W drodze powrotnej zobaczymy legendarny najstarszy szypułkowy dąb w Polsce - BARTKA w Bartkowie. W Łodzi ok. godz. 20,00.

 
28.04.2015r.(wt.) Wycieczka " Szlakiem Józefa Chełmońskiego ". PDF Drukuj Email

Cena 75 zł/os. w tym wstęp do pałącu w Radziejowicach, pozostałe wstępy płatne dodatkowo.

Cena zawiera : przejazd autokarem o wys. standardzie ,ubezpieczenie NNW , opiekę pilota-przewodnika na całej trasie z wiedzą o obiektach , wstęp do pałacu i galerii obrazów J.Chełmońskiego w Radziejowicach , ognisko z konsumpcją ( gorące napoje - herbata, kawa , kiełbasa z kaszanką pieczona przy ognisku , grzaniec wiosenny przy muzyce mechanicznej );

PROGRAM : We wtorek 28.04.2015 r. wyjazd z Łodzi o godz. 8,00 (zbiórka o godz. 7,50 na ul.Traugutta przy ŁDK-u ).Ok. godz. 8,50 Gołuchów - klasycystyczny dworek z XVIII w. wybudowany przez niem. generała Leibzigera w którym obecnie miesci się Mazowiecki Uniwersytet Ludowy , załozony w 1936 roku oraz barokowy kościół p.w. św. Wacława z XVIII w. Ok. godz. 11,00 - Boguszyce k/Rawy Maz.- drewniany kościół z poł. XVI w.( 1558 r.) p.w. św.Stanisława z unikatową renesansową polichromią.

W Rawie Mazowieckiej zobaczymy ruiny zamku z XIV w. z zachowaną basztą.W drodze do Radziejowic wstąpimy do Babska by z zewnątrz zobaczyc dobrze zachowany  zespół dworski z przełomu XIX i XX w.

z klasycystyczną zabudową oraz park przydworski w którym rosną słynne "Babskie Dęby " ( m.in. Dąb Napoleona ) którymi zachwycał się malarz Józef Chełmoński.

W Radziejowicach zwiedzimy zespół pałacowo - parkowy w godz. 13,30 - 15,00 w tym wnętrza pałacowe z kolekcją obrazów Józefa Chełmońskiego. W Kuklówce zobaczymy z zewnątrz skromny dworek Józefa Chełmońskiego w którym obecnie mieszkają jego potomkowie.

Ok. godz. 15,30 udamy się do Guzowa gdzie zwiedzimy kolejny ciekawy zespół pałacowo -parkowy rodu Sobańskich a pierwotnie Ogińskich w tym ( z zewnątrz pałąc oraz klasycystyczna kościół z kaplicą Ogińskich i Sobańskich . Przed kościołem pomnik kopozytora , autora słynnego poloneza "Pożegnanie ojczyzny ". W godz. 17,30 - 18,00 planowane ognisko w Rogowie. W Łodzi ok. g. 20,00.

 

 
01-03.05.2015r. POMORZE ZACHODNIE ZE SZCZECINEM. PDF Drukuj Email

Cena : ok. 370 zl /os. + koszt wstępów  i przewodników miejscowych.

PROGRAM : zabytki SZCZECINA i najpiękniejsze oraz najciekawsze zakątki  Pomorza Zachodniego

( m.in. Stargard Szczeciński , Pyrzyce , Chojna i Cedynia ).

W cenie ujęto : przejazd komfortowym autokarem , 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami , 2 śniadania i 2 obiadokolacje , ognisko integracyjne , opiekę pilota-przewodnika oraz ubezpieczenie NNW.

W cenie nie ujęto : kosztu wstępu do zwiedzanych obiektów i kosztu przewodników miejscowych.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY :

Więcej…
 
10 - 16.05.2015 r. WŁOCHY - TOSCANIA PDF Drukuj Email

Cena : 1.530,00 PLN + 95 Euro/os. na wstępy , przewodników miejscowych, opłaty klimatyczne , rejsy i inne dodatkowe koszty , nie ujęte w cenie.

WYJAZD z Łodzi w niedz. 10.05.15r o godz. 0,05 a zbiórka w sob. 09.05.15r o godz, 23,45 na Pl.Niepodległości ( w połowie placu miedzy między linią ul. Rzgowskiej i ul.Piotrkowskiej )

PROGRAM: zwiedzanie Sieny , Pizy, Florencji , Lukki , wyspy Elby , San Gimignano ,Montekatini Terme i Pistoi.

CENA ZAWIERA :                                                                                                                              - przejazd autokarem o wysokim standardzie (klimatyzacja, w-c, Cafe-Bar, DVD i GPs )

- 6 noclegów z tego 5 pierwszych w jednym hotelu w Montecatini Terme i 1 ostatni w Tarvisio ,

- 6 śniadań i 6 obiadokolacji w hotelowych restauracjach ,

- 1 obiad na powrocie w granicach Polski ,

- ubezpieczenie NNW i KL za granicą ,

- opiekę pilota-przewodnika na całej trasie imprezy ,

- koszt autostrad i parkingów orazinne opłaty drogowe ,

- koszt wjazdów do Montecatini Terme gdzie ulokowany jest hotel ,

CENA NIE ZAWIERA :

- kosztu wstępów do zwiedzanych obiektów ,

- taksy klimatycznej za pobyt w hotelu liczony dziennie za 1 osobę ,

- kosztu wjazdu do miast poza wjazdami do Montecatini Terme ,

- kosztu przewodników miejscowych ,

- kosztu degustacji wina i kosztu  "wieczorku toksańskiego " przy muzyce i winie ,

- innych kosztów nie wymienionych w rozdz. "Cena zawiera " .

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY :

Więcej…
 
24 -31.05.2015 r.CHORWACJA - "PERŁY DALMACJI " ( bez nocnych przejazdów ! ). PDF Drukuj Email

 

plitwickieCENA : 1590,00 PLN/os.

CENA ZAWIERA : przejazd luksusowym autokarem , 7 noclegów w hotelach ** /*** w tym 2 tranzytowe noclegi + HB: 1 na Słowacji  przy granicy z Austrią i 2-gi tranzytowy nocleg k/Mariboru niedaleko Grazu i 5 noclegów na Wybrzeżu Kasztelańskim , położonym między Splitem a Trogirem. Pokoje 2-osobowe z łazienkami ; 5 śniadań i 5  obiadokolacji w hotelowej restauracji w formie bufetu  lub serwowane ;pilot- przewodnik na całej trasie , ubezpieczenie NNW i KL. Kieszonkowe na pokrycie wstępów , rejsów , przewodników i innych kosztów min. ok.85 Euro/os.  Na zdjeciu z prawej: Jeziora Plitwickie i Wodospady.

CENA NIE ZAWIERA : koszty wstępów do zwiedzanych obiektów , kosztu przewodników miejscowych, kosztu rejsów , opłaty klimatycznej  i innych nie wymienionych  w " CENA ZAWIERA ". Wielkośc kosztów dodatkowych 85 -100 Euro/os..

W PROGRAMIE : zwiedzanie Trogiru , Splitu , Zadaru ,Szybenika z Parkiem Narodowym Krk ,  Makarskiej , Dubrownika i  fakultatywny rejs na 2 wyspy SOLTĘ i CIOWO  , spacery po okolicy , wypoczynek na plaży.Wdrodze powrotnej krótkie zwiedzanie Grazu w Austrii.

PROGRAM  SZCZEGÓŁOWY :

Więcej…
 
04 - 07.06.2015r. Kopenhaga -Malmoe-Stralsund i Rugia. PDF Drukuj Email
sn

Cena : 870 zł/os. + ok. min. 36 Euro na wstępy. Przewodnicy w części zagranicznej w cenie wyc.

Całkowity koszt pakietu wstępów i innych atrakcji( w tym lanch w Kopenhadze ) wynosi 48 Euro/os.

WYJAZD Z ŁODZI o godz. 5,30 , zbiórka o godz. 5,15 na ul. Traugutta przy ŁDK.

Cena zawiera: - przejazd autokarem o wys. standardzie ( w.c. , klima , bar, DVD i GPS );

- ubezpieczenie NNW i KL na wyc. do Kopenhagi , Malmo i do Niemiec (Stralsund);

- 3 noclegi w hotelu w Świnoujściu w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami ;

- 3 śniadania ( w tym 1 pakiet śniadaniowy na wyjazd do Kopenhagi) i 3 obiadokolacje( w tym 1

pakiet na wyjazd do Kopenhagi );

- 2 międzynar. przeprawy promowe : Rostock (Niemcy ) - Gedser(Dania ) i z powrotem;

- przejazd do Kopehagi i Malmo oraz do Niemiec (Stralsund i wyspa Rugia) z

uprawnionym  przewodnikiem ;

CENA NIE ZAWIERA :

- kosztu przejazdu mostem Oresund z kopenhagi do Malmo i z powrotem - 12 Euro/os.

- rejsu kanałami Kopenhagi - 6 Euro/os; lunchu w Kopenhadze - 12 Euro/os.( dla chętnych );

- wejścia na punkt widokowy na Rugii - 5,50 Euro/os. ,

- kosztu wejscia do Oceanarium w Stralsundzie - 12 Euro/os. ;

- kosztu przewodnika miejscowego po Szczecinie i ewent. po Kamieniu Pomorskim;

W programie : zwiedzanie KOPENHAGI , Malmo , most Oresund ( najdłuższy w Europie ) ,  Stralsund - miasto Hanzy wpisane na listę UNESCO i osobliwości wyspy RUGIA ( m.in. wysokie kredowe klify );W Stralsundzie - zwiedzamy sredniowieczne gotyckie obiekty zabytkowe ( nietknięte przez II Wojnę Światową ) oraz możliwośc zwiedzenia słynnego Oceanarium w ramach wolnego czasu.Ponadto zwiedzanie Szczecina  i Miedzyzdrojów na wyspie Wolin i zabytków Kamienia Pomorskiego ze słynną katedrą  w której są wspaniałe organy.

PROGRAM  SZCZEGÓŁOWY :

Więcej…
 
20.06.2015 r. ( sob. ) SANDOMIERZ , OPATÓW. PDF Drukuj Email

Cena : 80 zł + koszt wstępów i przewodnika miejscowego.

W programie : zwiedzanie zabytków Sandomierza i kolegiaty romańskiej w Opatowie .                      W Sandomierzu zwiedzamy : Bramę Opatowską , Zabytkowe Centrum w obrębie Rynku ( Ratusz i kamieniczki ) , katedrę , kościół św. Jacka wraz z Wąwozem Św. Jadwigi i Wąwozem Piszczele , Zamek W godz. 15,00 - 16,00 czas wolny w obrębie rynku na ewent posiłek i odpoczynek. Ok. godz. 16,00 rejs statkiem po Wiśle .Po rejsie  ( ok. godz. 16,40 ) powrót do Łodzi na ok. godz.20,30;Serdecznie zapraszamy !

 
04 - 05.07.2015r. ( sob. i niedz.) WROCŁAW-BRZEG. PDF Drukuj Email

Cena 240 zł/os. + koszt wstępów

Cena zawiera :transport autokarowy , nocleg w hotelu klasy turystycznej w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami ,obiadokolacja i śniadanie , opieka pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW ;

PROGRAM : 04.07.15 r. (sob.) wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o godz. 06,50 na ul. Traugutta przy ŁDK ), ok. godz. 9,30 przyjazd do Wrocławia i początek zwiedzania atrakcji miasta : m.in. Panorama Racławicka  i w cenie wstępu zwiedzanie kolekcji Muzeum Narodowego ( m.in. Sztuka Śląska , grobowce Piastów Śląskich , sztuka nowoczesna i galeria malrzy polskich ( Matejko , Kossakowie , Wyspiański i inni ); spacer po Ostrowie Tumskim i Ogród Botaniczny , przejazd do hotelu na zakwaterowanie , obiadokolację i nocleg. Po kolacji ok. godz. 19,30 wyjazd do zabytkowego centrum Starego Miasta  w okolice Rynku i przejazd do  Hali Stulecia na wieczorny pokaz fontann.Powrót do hotelu na nocleg.                                                                              05.07.15 r.( niedz. ) śniadanie o godz. 8,00  i przejazd na zwiedzanie Afrykarium , Hali Stulecia i Ogrodu japońskiego. Ok. godz.13,00 wyjazd do Brzegu nad Odrą na zwiedzanie zamku piastowkiego.Ok. godz. 17,00 wyjazd z Brzegu do Łodzi.

 

 

 

 

 

 
18.07.2015r. wyjazd na Miedzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku PDF Drukuj Email

Cena : 65 zł + bilet wstępu ( ok. 35 zł - miejsca stojące i 70 zł - miejsca siedzące );

UWAGA !!!! : Z przyczyn niezależnych od Biura EKO-TUR , niniejsza impreza jest ODWOŁANA !!!

Zapraszamy na podobną imprezę w roku 2016 lub na inne wycieczki w roku bieżącym!

W cenie : ciekawy program turystyczny , przejazd autokarem , ubezpieczenie NNW , opieka pilota-przewodnika.

PROGRAM : wyjazd z Łodzi z ul.Traugutta (ŁDK) o godz. 8,00 ( zbiórka o godz. 7,50 ).Przejazd do Włocławka gdzie zwiedzimy bazylikę W. N.M.P. i tamę na wisle. Następnie po trasie ruiny zamku krzyżackiego w Bobrownikach nad Wisłą po czym przeprawa promowa przez Wisłę do Nieszawy.

W Nieszawie zwiedzimy kościół św. Jadwigi o bogatym wyposażeniu wnętrz oraz ratusz w rynku.

Ok. godz. 14,30 wyjazd do Ciechocinka na zaparkowanie autokaru i czas wolny przed finałowym koncertem Festiwalu Kultury Romów. W ramach czasu wolnego krótki turystyczny spacer po Ciechocinku ( dla chętnych ) i czas na ewent. obiad we własnym zakresie. Początek koncertu o godz. 18,00 a możliwośc wejscia na widownię już od godz. 16,00. Koniec koncertu ok. godz. 0,00 - 0,30.

Wyjazd autokaru ok. godz. 0,30 - 1,00. W Łodzi ok. godz. 4,30 - 5,00 rano. Serdecznie zapraszamy miłośników muzyki romskiej i turystyki.

 
25.07.2015r. (sob.) TORUŃ i okolica ._ PDF Drukuj Email

Cena : 78 zł/os. + wstępy i przewodnicy.

W programie : zabytki miasta wpisane na listę UNESCO , rejs statkiem po Wiśle ;

 
26.07.2015 r. (niedz.) ORLE GNIAZDA - OGRODZIENIEC I OKOLICE. PDF Drukuj Email

Cena : 80 zł/os. + wstępy.

W programie : ruiny zamku w Ogrodzieńcu , miniatury zamków obronnych na Podzamczu , ruiny zamku w Siewierzu i pałac w Pilicy.

 
02.08.2015 r. WARSZAWA - wystawa wirtualna "POMPEJE" , Powązki , Stadion Narodowy , objazd miasta. PDF Drukuj Email

Cena : 75 zł + koszt wstępów i przewodnika miejscowego                                                            .UWAGA !!! - impreza przeniesiona na niedz. 02.08. 2015 r. Serdecznie przepraszamy i zapraszamy ! Organizator.

PROGRAM : Niedz. 02.08.15r. Wyjazd z Łodzi o godz. 8,00 z ul. Traugutta przy ŁDK (zbiórka o godz. 7,50 przy ŁDK-u na ul.Traugutta. ).Dojazd do W-wy na godz. ok.10,30 na spotkanie z przewodnikiem warszawskim w umówionym miejscu na Woli i przejazd ( z przewodnickim komentarzem ) na Stadion Narodowy .Tu nastąpi zakup biletów wstępu na grupowe zwiedzanie wirtualnej wystawy na p.t. POMPEJE w rewelacyjnej trójwymiarowej kolorowej  grafice. Po zwiedzaniu wystawy nastąpi zwiedzanie z przewodnikiem warszawskim Stadionu Narodowego i przejazd przez centrum Warszawy w rejon Starego Miasta na krótki czas wolny. Przejazd na Powazki z uwzględnieniem kwater powstańców warszawskich z racji zbbliżajacej się kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego . W razie niepogody bedzie zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Powrót do Łodzi na ok. godz. 19,30- 20,00. .

 
14 - 20.08.2015 r .NORWEGIA - FIORDY , OSLO ,DROGA TROLLI . PDF Drukuj Email

 

CENA : ok. 1990,00 PLN /os ( podstawowa cena przy wyjężdzie ze Świnoujścia ) + kieszonkowe (na wstępy , rejsy wewn.po fiordach i wydatki własne ); ok. 2250,00 PLN/os. przy wyjężdzie autokarem z Łodzi przy min. 25 osób! Przy dojeżdzie pociągiem  z rezerwacją w B.U.EKO-TUR Łódż cena wyniesie : ok.290,00 PLN/os.UWAGA : dla powyższych cen przysługują na promie fotele lotnicze.UWAGA: podane wyżej ceny są orientacyjne oscylujące wokół wartości minimum.

norwegia_2CENA  ZAWIERA: przejazd luksusowym autokarem (przy min. 25 osobach z Łodzi ) lub pociągiem pośp.II kl. ( zarezerwowane specjalne przedziały poc.Intercity ) z Łodzi do Świnoujścia i z Świnoujścia do Łodzi ( przy nierentownej dla autokaru ilości osób z Łodzi ), dalszy transport komfortowym autokarem na trasie : Świnoujście - Szwecja - Norwegia -Szwecja - Niemcy - Świnoujście ( wg programu ), 2 międzynarodowe przeprawy promowe, przeprawy promowe we fiordach ( dla uczestników wyprawy na lodowiec ); zakwaterowanie : 4 noclegi w hotelu ( pokoje 2 i 3-osobowe z wc i prysznicem oraz z dostępem do kuchni; 1 nocleg w hotelu *** w Oslo ( pokoje 2 i 3-osobowe z prysznicami/WC ) ;

norwegia_3UWAGA!!! : przy ilości  min. 18 -25 osób z Łodzi, chcących jechac  bezpośrednio  autokarem - konieczna w będzie dopłata w wys. 50 zł/os.

Wyżywienie : 4 śniadania w hotelach ;

3 obiadokolcje w Norwegii

opieka pilota - przewodnika ze znajomością języka i wiedzą o zwiedzanych miejscach na całej trasie wycieczki ; ubezpieczenie od NNW i KL.

Program
 
12-16.08.2015r.NIEMCY - BAWARIA ( zamki ,Alpy , Monachium i Ratyzbona ). PDF Drukuj Email

CENA : 1.220,00 PLN/os. + wstępy i koszt przewodników ( ok. 50 Euro/os.  ) + koszt dod.atrakcji fakultatywnych jak : "Wieczór Bawarski " ( dopł.15 euro/os.), wjazd kolejką na Zugspize 35 Euro/os. Całośc : ok.100 Euro/os.

CENA ZAWIERA : autokar o wysokim standardzie ,usługa pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW i KL ,

3 noclegi w jednym  hotelu *** i 1 nocleg w okolicach Ratyzbony w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami , 4 śniadania  i 4 obiadokolacje .

W programie : 3 najpiękniejsze zamki bawarskie , Garmisch Partenkirsche ( zimowa stolica Niemiec ) i okolice , urokliwe miasteczka w Alpach Bawarskich i na terenie Tyrolu , Zugspitze - wjazd na szczyt i Monachium ,w drodze powrotnej zwiedzanie Ratyzbony.Na zdjęciu z prawej : obraz króla Ludwika II .

PROGRAM  RAMOWY :

Więcej…
 
Pieniny : 14 - 16 sierpień 2015 r. PDF Drukuj Email

Cena : 340,00 PLN/os. + koszt wstępów ;

PROGRAM :                                                                                                                                         1 dzień.pt.14.08.15r.Wyjazd z Łodzi (ul.Traugutta przy ŁDK) o godz. 6,30 ( zbiórka o godz. 6,20) w stronę Pienin. Przy sprzyjającej pogodzie przejazd do Sromowców- Kątów (poniżej zapory w Niedzicy ) na kultowy spływ tratwami po Dunajcu.Po zakończeniu spływu krótki spacer po Szczawnicy w rejonie ujścia potoku Grajcarek do Dunajca i ok. godz. 17,00 przejazd do bazy noclegowej na zakwaterowanie i obiadokolację. Po obiadokolacji czas wolny a dla chętnych spacer w rejon dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę i ewent. wjazd na szczyt.

2 dzień sob.15.08.15r. Śniadanie i wyjazd na całodzienne zwiedzanie do obiadokolacji.Wyjazd  do  Czorsztyna na zwiedzanie ruin zamku i rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim z przystani zamkowej do Niedzicy. Przejazd do Spiskiego Zamku  na słowackim Spiszu. Na powrocie ze Słowacji przejazd do Sromowców Niżnych na zwiedzanie i górski spacer malowniczym Wąwozem Sobczańskim u stóp Trzech Koron.Powrót do bazy w Szczawnicy na obiadokolację i ognisko integracyjne.

3 dzień niedz.16.08.15r.Śniadanie i wyjazd w strnę Małych Pienin na zwiedzanie m.in. malowniczego Wąwozy Homole i na spacer Doliną Białej Wody.W drodze do Łodzi zwiedzanie zabytkowego kościółka  w Dębnie , wpisanego na listę UNESCO. W Łodzi ok. godz. 21,30.

 

 

 
02.09. - 06.09.2015 r. ( 5 dni ! ) BIESZCZADY PDF Drukuj Email

Cena : 620 zł/os.

Cena zawiera : przejazd wygodnym autokarem , opiekę pilota-przewodnika na całej trasie , ubezpieczenie NNW , 4 noclegi w hotelu klasy turystycznej w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami , 4 śniadania i 4 obiadokolacje, ognisko integracyjne z konsumpcją ( kiełbaski,  kaszanka , kawa i herbata).

W cenie nie ujęto : kosztu wstępów i kosztu przewodników miejscowych.

W PROGRAMIE : ujęto najciekawsze i najpiękniejsze miejsca i obiekty w Bieszczadach a m.in.Solina i okolica - rejs stateczkiem po jeziorze , zwiedzanie zapory z zewnątrz i wewnątrz , Mała i Wielka Pętla Bieszczadzka  ( w tym Ustrzyki Górne i Dolne ) , skansen w Sanoku , pałac w Krasiczynie .

 
11 - 13. 09.2015 r. RZESZÓW , PRZEMYŚL , Zamośc , PDF Drukuj Email

Cena : ok. 370 zł/os. + wstępy i koszt przewodników miejscowych.

PROGRAM : zwiedzanie zabytków Rzeszowa , Przemyśla , Zamościa i pałacu w Łańcucie.

 
15.09. - 20.09.2015. Autokarowa wycieczka do LONDYNU PDF Drukuj Email

Cantwerpia_rynekENA : 1600,00 PLN/os. + wstępy i koszt przewodnika miejscowego;Kieszonkowe ok. 100 GBP.UWAGA : z przyczyn niezależnych od Biura EKO-TUR , wycieczka będzie przeniesiona na 2-gą połowę września b.r.

CENA ZAWIERA : koszt przejazdu autokarowego w obie strony i jazda po Londynie( w niezbędnym zakresie wynikająca z programu ) , wszystkie opłaty drogowe i parkingowe w tym koszt przejazdu Euro-Tunelem pod Kanałem La Manche lub promem , 1 nocleg tranzytowy ze śniadaniem w okolicach Antwerpii lub  w Niemczech   , 3 noclegi w Londynie w hotelu *** w pokojach 2-os z łazienkami , 3 śniadania , 3 hotelowe obiadokolacje  , praca pilota- przewodnika , ubezpieczenie NNW i KL .

W PROGRAMIE : m.in, 3,5 dnia zwiedzania Londynu w tym : m.in. British Muzeum National Gallery, Buckingham Palace - rezydencja Królowej Elżbiety II , opactwo Westminster, gmach parlamentu brytyjskiego , Big-Ben , słynny zwodzony most London Bridge , Oxford Street , Katedra  św. Pawła , spacer po centrum miasta : m.in. Trafalgar Square , Piccadillly Circus ze słynnym amorkiem , londyn_big_benspacer po Soho i Cinatown ; Windsor , Tussaud z największym na swiecie gabinetem figur woskowych i ewentualnie jeszcze przepiękne ogrody botaniczne Kew Garden;

UWAGA : chętni na wyjazd proszeni są o zapisanie się i zapłacenie zaliczki w wys. 800 zł/os. najpóżniej do 20 lutego b.r.

- Cena wycieczki bez obiadokolacji 1395 zł/os. Dopłata do  1 obiadokolacji w hotelu ok.12 GBD/os

Na zdjęciu z lewej u góry : Antwerpia - Rynek;    na zdjeciu z prawej u góry : Londyn : Big Ben.

Więcej…
 
25 - 27.09.2015, BUDAPESZT i Zakole Dunaju (Esztergom , Wyszehrad i Sentendre ). PDF Drukuj Email

CENA : 560,00 PLN/os. + koszt wstępów

budapeszt_2Cena zawiera : transport autokarowy o wysokim standardzie, opieka pilota-przewodnika na całej trasie wycieczki, ubezpieczenie NNW i KL ( za granicą ), zakwaterowanie w hotelu *** w Budapeszcie w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami; wyżywienie HB : 2 śniadania i 2 obiadokolacje.  Na zdjęciu z prawej : panorama Budapesztu widziana ze Wzgórza Gallerta

budapeszt_4Cena nie zawiera : kosztu wstępu do zwiedzanych obiektów. Na zdjęciu z lewej strony : gmach parlamentu nocą.

Program
 
17.10.2015 r, KAZIMIERZ DOLNY n.WISŁĄ i PUŁAWY. PDF Drukuj Email

Cena : 95 zł/os.w tym obiad i przewodnik miejscowy + wstępy.

PROGRAM : zabytki Kazimierza Dolnego : Rynek , kosciół farny , Wąwóz Korzeniowy ,Czarnolas - Muzeum Jana Kochanowskiego , Park Romantyczny wraz z pałacem w Puławach.

 
19 - 21.06.2015 r. BIAŁYSTOK I OKOLICE ( Tykocin , Choroszcz , Supraśl , Hajnówka , Białowieża ) PDF Drukuj Email

bialystokCENA : 365,00 zł/os. + koszt wstępów i przewodników miejscowych.
CENA ZAWIERA : przejazd autokarem lub wygodnym busem o wyższym standardzie , ubezp.NNW , opiekę pilota-przewodnika , 1 nocleg w hotelu *** w Białymstoku w pokojach 2-os. z łazienkami oraz parkingi i 2-gi nocleg w Białowieży również w pokojach 2-os. z łazienkami.

TRASA FASCYNUJĄCEJ PRZYRODY I KULTURY W OBRĘBIE 3 PUSZCZ !!!


PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex web hosting ntchosting.com Valid XHTML and CSS.