forex trading logo

Sezon 2015

sezon2010

logowaniesezon2015


14 - 15.03.2015 r. KRAKÓW - MIASTO KRÓLEWSKIE. PDF Drukuj Email

Cena : 230 zł + koszt wstępów i przewodników miejscowych.

W programie : zwiedzanie zabytków Krakowa i spektakl w teatrze im. J.Słowackiego lub w innym teatrze ( np. kabaret - "Piwnica pod Baranami ") ;Zwiedzamy : Kazimierz , Zabytkowe Centrum w obrębie Rynku ,Wzgórze Wawelskie, Galeria obrazów w Sukiennicach , Multimedialne Muzeum w podziemiach Rynku , Muzeum Czartoryskich - sekcja starożytna ,  Muzeum Józefa Mehofera , wizyta w Centrum Kultury Japońskiej . Opactwo w Tyńcu .

1 dzień . wyjazd z Łodzi z ul.Traugutta przy ŁDK o godz. 7,00 (zbiórka o godz. 6,50 ); tranzytowe zwiedzanie opactwa benedyktyńskiego w Tyńcu i przejazd do Krakowa na spotkanie z przewodnikiem na rutynowe zwiedzanie zabytków : m.in. Rynek i obiekty w jego obrębie ,Multimedialne Muzeum w podziemiach rynku , muzeum Krzysztofory obrazującew  dzieje Krakowa w zabytkowym pałacu oraz muzeum Józefa Mehoffera. w godz. 16,45 - 17,30 czas wolny i spektakl kabaretowy w Piwnicy pod Baranami (godz. 18,00 ) a dla tych co nie pójdą na kabatet - wieczorny spacer po zabytkowym centrum w świetle wieczornej iluminacji. O godz. 20,00 zbiórka w umówionym miejscu na Rynku Głównym , dojazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień . Śniadanie i o godz. 9,00 wyjazd na dalsze zwiedzanie : Kazimierz - słynna dzielnica żydowska ,  Centrum Kultury Japońskiej ,Wzgórze Wawelskie , spacer ulicą Kanoniczą do Sukiennic (Galeria Malarstwa Polskiego)  Czas wolny.Ok godz. 17,00 wyjazd z Krakowa do Łodzi.

UWAGA : program jest ramowy i może byc nieco zmieniony ( chodzi o muzea ) i w to miejsce wprowadzony nowy punkt programu np. spacer po Kazimierzu - żydowskiej dzielnicy Krakowa.

 
28-29.03.2015 r. WIELICZKA -BOCHNIA - NOWY WIŚNICZ -LIPNICA MUROWANA. PDF Drukuj Email

Cena : 230 zł + koszt wstępów i przewodników miejscowych.

PROGRAM : 1 dzień sob. 28.03.15r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 z ul. Traugutta przy ŁDK ( zbiórka o godz. 6,50 . Przejazd do Wieliczki na zwiedzanie kopalni soli wpisanej na Listę UNESCO . Po zwiedzaniu kopalni wyjazd do Bochni gdzie zwiedzamy zabytkowe centrum w obrębie rynku i kościół paraf. z XV w. z bogatym wyposażeniem wnętrza m.in. polichromie Jana Matejki . Z Bochni kierujemy się na jej przedmieście do hotelu na obiadokolację i nocleg.                       2 dzień niedz. 29.03.15 r. Po śniadaniuwyjazd do Nowego Wiśnicza na zwiedzanie zamku Lubomirskich a następnie do Lipnicy Murowanej na udział w słynnych uroczystosciach konkursowych na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Po konkursie zwiedzimy zabytkowy drewniany kościół p.w. św. Leonarda z pięknymi polichromiami z XV w. wpisany na Listę UNESCO. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną do Łodzi. W trasie krótki postój w Busku Zdroju na ewent. spacer po Parku Zdrojowym i do Łazienek Marconiego. W Łodzi w godzinach wieczornych.

 
11.04.2015 r. sob.Wyc. " WOKÓŁ ŁODZI " pod patronatem TONZ w Łodzi. PDF Drukuj Email

Cena : 75 zł/os. w tym wstępy , ognisko z konsumpcją (kiełbaski , kaszanka , kawa i herbata i grzaniec) oraz przewodnicy.

To dalszy ciąg  i drugi z kolei etap zwiedzania najbliższych okolic aglomeracji Łódzkiej , tym razem północno -zachodnie rubierze Łodzi pod patronatem TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZABYTKAMI W ŁODZI. Tradycyjnie już serwis przewodnicki obsadzony jest przez doswiadczonych przewodników z T.O.N.Z.

Trasa : Łódż - Zgierz - Stryków - Kębliny - Rogóżno - Wypychów - Modlna - Sokolniki - Ozorków - Leżnica Wielka - Parzęczew-  Dalików - Aleksandrów Łódzki - Zgniłe Błoto (ognisko w Osrodku Wypoczynkowym).

W programie : zwiedzanie  okolic ZGIERZA ( m. Zgierz - Park Kulturowy "Domki Tkaczy " i Muzeum Miasta Zgierza , rezerwat  "Ciosny "  - 160 letnie okazy jałowców - jedyne tego typu w Polsce, pałac i park w Dzierżąznej ) , zabytkowe drewniane kościoły : w Białej ,Giecznie i Modlnej ; dwór w Kęblinach z dobrze zachowanym zabytkowym parkiem z okazami wiekowych dębów , modrzewi i kasztanowców.Rosnie tam największy ponad 200-letni kasztanowiec , największy w woj. łódzkim.

OZORKÓW i  okolice ( m.in. kosciół ewangelicki p.w. XII Apostołów , pałac Schlosserów z komleksem fabrycznym, kosciół p.w. św. Józefa z XVII w. miasto -ogród Sokolniki );

Aleksandrów Łódzki i okolice obiekty klasycystyczne wokół Rynku (ratusz , kościół i jatki miejskie ) przypisane Henrykowi Markoniemu  jakotwórcy projektu tych obiektów , rezerwat "Torfowisko Rabień " , Bełdów ( klasycystyczny dwór z kosciołem ) i Zgniłe Błoto  z dworem rodziny Lebeltów i zalewem powstałym ze stawów hodowlanych z plażą i kąpieliskiem na terenie którego bedzie ognisko kończace wycieczkę.

 
18.04.2015 r. CZĘSTOCHOWA JAKIEJ NIE ZNAMY. PDF Drukuj Email

Cena : 75 zł ( w tym przewodnik miejscowy ) + koszt wstępów ;Cena z obiadem : 93 zł/os.

PROGRAM : zespół klasztorny na Jasnej Górze , obiekty przy słynnej alei NMP : ratusz , cerkiew , kosciół katedralny p.w. Św. Rodziny - jeden z największych w Polsce ; Muzeum Zapałek i Park Miniatur Sakralnych   "Złota Góra " - ze szczegółowymi makietami największych i najbardziej znanych sanktuariów chrzescijańskich świata w skali : 1:25 oraz rekonstrukcja katakumb rzymskich.

 

 

 
19.04.2015 r.CZĘSTOCHOWA JAKIEJ NIE ZNAMY NR.2 PDF Drukuj Email

Cena 72,00 PLN  + wstępy i przewodnik miejski ( obiad we własnym zakresie )

PROGRAM : jak wyżej tj. jak 18.04.2015 r.
 
23.04. - 28.04.2015. Autokarowa wycieczka do LONDYNU PDF Drukuj Email

Cantwerpia_rynekENA : 1600,00 PLN/os. + wstępy i koszt przewodnika miejscowego;Kieszonkowe ok. 100 GBP.UWAGA : z przyczyn niezależnych od Biura EKO-TUR , wycieczka będzie przeniesiona na 2-gą połowę września b.r.

CENA ZAWIERA : koszt przejazdu autokarowego w obie strony i jazda po Londynie( w niezbędnym zakresie wynikająca z programu ) , wszystkie opłaty drogowe i parkingowe w tym koszt przejazdu Euro-Tunelem pod Kanałem La Manche lub promem , 1 nocleg tranzytowy ze śniadaniem w okolicach Antwerpii lub  w Niemczech   , 3 noclegi w Londynie w hotelu *** w pokojach 2-os z łazienkami , 3 śniadania , 3 hotelowe obiadokolacje  , praca pilota- przewodnika , ubezpieczenie NNW i KL .

W PROGRAMIE : m.in, 3,5 dnia zwiedzania Londynu w tym : m.in. British Muzeum National Gallery, Buckingham Palace - rezydencja Królowej Elżbiety II , opactwo Westminster, gmach parlamentu brytyjskiego , Big-Ben , słynny zwodzony most London Bridge , Oxford Street , Katedra  św. Pawła , spacer po centrum miasta : m.in. Trafalgar Square , Piccadillly Circus ze słynnym amorkiem , londyn_big_benspacer po Soho i Cinatown ; Windsor , Tussaud z największym na swiecie gabinetem figur woskowych i ewentualnie jeszcze przepiękne ogrody botaniczne Kew Garden;

UWAGA : chętni na wyjazd proszeni są o zapisanie się i zapłacenie zaliczki w wys. 800 zł/os. najpóżniej do 20 lutego b.r.

- Cena wycieczki bez obiadokolacji 1395 zł/os. Dopłata do  1 obiadokolacji w hotelu ok.12 GBD/os

Na zdjęciu z lewej u góry : Antwerpia - Rynek;    na zdjeciu z prawej u góry : Londyn : Big Ben.

Więcej…
 
24.04.15 r.( pt.) Wyc.do kopalni soli w KŁODAWIE ze zwiedzaniem : Koła , Kościelca i Turku. PDF Drukuj Email

Cena : 60 zł/os. + koszt wejścia do kopalni. UWAGA : z przyczyn niezależnych od Biura EKO-TUR termin wycieczki został zmieniony tj. z 12.03.2015 r.- na 24 kwietnia 2015 r. za co serdecznie przepraszamy.

PROGRAM : wyjazd z Łodzi ul.Traugutta (ŁDK) o godz. 8,00 a zbiórka o godz. 7,50.Przejazd do KŁODAWYna zwiedzanie kopalni soli.Następnie przejazd do KOŁA , gdzie zwiedzamy gotyckie podziemia  ratusza z wejściem na wieżę na punkt widokowy  i następnie zwiedzamy dwa zabytkowe kościoły w centrum miasta oraz ruiny zamku nad Wartą.Przejazd do Kościelca gdzie zwiedzimy romański kościół , zespół pałacowo-parkowy oraz zajazd dyliżansów z XVIII w - obecnie restauracja i izba pamięci.Przejazd do TURKU gdzie zobaczymy bezcenne polichromie i witraże projektu Józefa Mehoffera w kościele p.w. Najśw. Serca Pana Jezusa oraz rynek. Powrót do Łodzi ok. godz.19,00.

 
25.04.2015 r. Kielce i okolica ( m.in.Jaskinia RAJ i Chęciny ). PDF Drukuj Email
Cena : 75 zł/os. + koszt wstępów
 
28.04.2015r.(wt.) Wycieczka " Szlakiem Józefa Chełmońskiego ". PDF Drukuj Email

Cena 70 zł/os.Uwaga : program w trakcie opracowywania.

PROGRAM : Rawa Maz , Radziejowice.....

 
01-03.05.2015r. POMORZE ZACHODNIE ZE SZCZECINEM. PDF Drukuj Email

Cena : ok. 365 zl /os. + koszt wstépów  i przewodników miejscowych.

PROGRAM : zabytki SZCZECINA i najpiękniejsze oraz najciekawsze zakątki ziemi Pomorza Zachodniego

( m.in. Stargard Szczeciński , Pyrzyce , Chojna i Cedynia ).

W cenie ujęto : przejazd komfortowym autokarem , 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami , 2 sniadania i 2 obiadokolacje , ognisko integracyjne , opiekę pilota-przewodnika oraz ubezpieczenie NNW.

W cenie nie ujęto : kosztu wstępu do zwiedzanych obiektów i kosztu przewodników miejscowych.

 
10 - 16.05.2015 r. WŁOCHY - TOSCANIA PDF Drukuj Email

Cena : 1.530,00 PLN + 95 Euro/os. na wstępy , przewodników miejscowych, opłaty klimatyczne , rejsy i inne dodatkowe koszty nie ujęte w cenie.

PROGRAM: zwiedzanie Sieny , Pizy, Florencji , Lukki , wyspy Elby , San Gimignano ,Montekatini Terme i Pistoi.

 
18 - 20.05.2015 r. BIAŁYSTOK I OKOLICE ( Tykocin , Choroszcz , Supraśl , Hajnówka , Białowieża ) PDF Drukuj Email

bialystokCENA : 365,00 zł/os. + koszt wstępów i przewodników miejscowych.
CENA ZAWIERA : przejazd autokarem lub wygodnym busem o wyższym standardzie , ubezp.NNW , opiekę pilota-przewodnika , 1 nocleg w hotelu *** w Białymstoku w pokojach 2-os. z łazienkami oraz parkingi i 2-gi nocleg w Białowieży również w pokojach 2-os. z łazienkami.

TRASA FASCYNUJĄCEJ PRZYRODY I KULTURY W OBRĘBIE 3 PUSZCZ !!!


PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

Więcej…
 
24 -31.05.2015 r.CHORWACJA - "PERŁY DALMACJI " ( bez nocnych przejazdów ! ). PDF Drukuj Email

 

plitwickieCENA : ok.1590,00 PLN/os.

CENA ZAWIERA : przejazd luksusowym autokarem , 7 noclegów w hotelach ** /*** w tym 2 tranzytowe noclegi + HB w Czechach przy granicy z Austrią i 5 noclegów na Wybrzeżu Kasztelańskim , położonym między Splitem a Trogirem. Pokoje 2-osobowe z łazienkami ; 5 śniadań i 5  obiadokolacji w hotelowej restauracji w formie bufetu  lub serwowane ;pilot- przewodnik na całej trasie , ubezpieczenie NNW i KL. Kieszonkowe na pokrycie wstępów , rejsów , przewodników i innych kosztów min. ok.85 Euro/os.  Na zdjeciu z prawej: Jeziora Plitwickie i Wodospady.

CENA NIE ZAWIERA : koszty wstępów do zwiedzanych obiektów , kosztu przewodników miejscowych, kosztu rejsów , opłaty klimatycznej  i innych nie wymienionych  w " CENA ZAWIERA ". Wielkośc kosztów dodatkowych w trakcie ustalania.

W PROGRAMIE : zwiedzanie Trogiru , Splitu , Zadaru , Makarskiej , Dubrownika i rejs do Starego Gradu na wyspie Hvar , spacery po okolicy , wypoczynek na plaży.

PROGRAM  SZCZEGÓŁOWY :

Więcej…
 
04 - 07.06.2015r. Kopenhaga -Malmoe-Stralsund i Rugia. PDF Drukuj Email

Cena : 870 zł/os. + ok. 30 Euro na wstępy  Przewodnicy w cenie wycieczki.

W programie : zwiedzanie KOPENHAGI , Malmo , most Oresund ( najdłuższy w Europie ) ,  Stralsund - miasto Hanzy wpisane na listę UNESCO i osobliwości wyspy RUGIA ( m.in. wysokie kredowe klify );W Stralsundzie - zwiedzamy sredniowieczne gotyckie obiekty zabytkowe ( nietknięte przez II Wojnę Światową ) oraz możliwośc zwiedzenia słynnego Oceanarium w rmach wolnego czasu.Ponadto zwiedzanie Szczecina , jeziora Szmaragdoweo , i Miedzyzdrojów na wyspie Wolin i zabytków Kamienia Pomorskiego ze słynną katedrą  w której wspaniałe organy.

 
10 - 14.06.2015r.Północne Włochy - Adriatyk ( Lido di Jesolo ) PDF Drukuj Email

Cena : ok. 1050,00 PLN + koszt wstępów i przewodników miejscowych i inne ( koszt ok. 60 Euro/os.)

W PROGRAMIE : zwiedzanie TRIESTU , UDINE , PADWY i weneckich wysp MURANO i BURANO ;

 
18 - 21. 06. 2015 r. WIEDEŃ, DOLINA WACHAU , Linz , KRUMLOV. PDF Drukuj Email

Cena : do ustalenia

PROGRAM : w trakcie opracowania.

 
04 - 05.07.2015r. ( sob. i niedz.) WROCŁAW-BRZEG. PDF Drukuj Email

Cena 210 zł/os. + koszt wstępów

Cena zawiera :transport autokarowy , nocleg w hotelu klasy turystycznej w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami ,obiadokolacja i śniadanie , opieka pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW ;

PROGRAM : 04.07.15 r. (sob.) wyjazd z Łodzi o godz. 6,30 ( zbiórka o godz. 06,20 na ul. Traugutta przy ŁDK ), ok. godz. 8,30 przyjazd do Wrocławia i początek zwiedzania atrakcji miasta : m.in. Panorama Racławicka  i w cenie wstępu zwiedzanie kolekcji Muzeum Narodowego ( m.in. Sztuka Śląska , grobowce Piastów Śląskich , sztuka nowoczesna i galeria malrzy polskich ( Matejko , Kossakowie , Wyspiański i inni ); spacer po Ostrowie Tumskim i Ogród Botaniczny , przejazd do hotelu na zakwaterowanie , obiadokolację i nocleg. Po kolacji ok. godz. 19,30 wyjazd do zabytkowego centrum Starego Miasta  w okolice Rynku i przejazd do  Hali Stulecia na wieczorny pokaz fontann.Powrót do hotelu na nocleg.                                                                              05.07.15 r.( niedz. ) śniadanie o godz. 8,00  i przejazd na zwiedzanie Afrykarium , Hali Stulecia i Ogrodu japońskiego. Ok. godz.13,00 wyjazd do Brzegu nad Odrą na zwiedzanie zamku piastowkiego.Ok. godz. 17,00 wyjazd z Brzegu do Łodzi.

 

 

 

 

 

 
04 - 09.07.2015 r .NORWEGIA - FIORDY , OSLO , LODOWIEC PDF Drukuj Email

 

CENA : ok. 1590,00 PLN /os ( podstawowa cena przy wyjężdzie ze Świnoujścia ) + kieszonkowe (na wstępy , rejsy wewn.po fiordach i wydatki własne ); ok. 1870,00 PLN/os. przy wyjężdzie autokarem z Łodzi przy min. 25 osób! Przy dojeżdzie pociągiem  z rezerwacją w B.U.EKO-TUR Łódż cena wyniesie : ok.1690,00 PLN/os.UWAGA : dla powyższych cen przysługują na promie fotele lotnicze.UWAGA: podane wyżej ceny są orientacyjne oscylujące wokół wartości minimum.

norwegia_2CENA  ZAWIERA: przejazd luksusowym autokarem (przy min. 25 osobach z Łodzi ) lub pociągiem pośp.II kl. ( zarezerwowane specjalne przedziały poc.Intercity ) z Łodzi do Świnoujścia i z Świnoujścia do Łodzi ( przy nierentownejdla autokaru ilości osób z Łodzi ), dalszy transport komfortowym autokarem na trasie : Świnoujście - Szwecja - Norwegia -Szwecja - Niemcy - Świnoujście ( wg programu ), 2 międzynarodowe przeprawy promowe, przeprawy promowe we fiordach ( dla uczestników wyprawy na lodowiec ); zakwaterowanie : 2 noclegi w hotelu ( pokoje 2 i 3-osobowe z wc i prysznicem w Laerdal nad Sognefjorden ; 1 nocleg w hotelu *** w Oslo ( pokoje 2 i 3-osobowe z prysznicami/WC ), 1 nocleg w kabinach 4-os. na promie ( ze Świnoujścia do Ystad) ;

norwegia_3UWAGA!!! : przy ilości  min. 18 -25 osób z Łodzi, chcących jechac  bezpośrednio  autokarem - konieczna w będzie dopłata w wys. 50 zł/os.

Wyżywienie : 3 śniadania w hotelach i 1 śniadanie na promie ze Świnoujścia do Ystad (04.07.15r. ).

UWAGA : Drugiego dnia pobytu w Laerdal ( 04.07.15r.) jest możliwośc konsumpcji dwudaniowego obiadu z dużą zniżką ! Zamiast 175 NOK ( Koron Norw. - w przyp. indywidualnego zamówienia ) będzie można zjeśc taki sam dwudaniowy obiad za 100 NOK - Koron Norw. (ok.55 zł) !

opieka pilota - przewodnika ze znajomością języka i wiedzą o zwiedzanych miejscach na całej trasie wycieczki ; ubezpieczenie od NNW i KL.

Program
 
11 - 12.07.2015 r. wyc. Szlakiem krzemienia pasiastego i nie tylko .. i nie tylko PDF Drukuj Email

Cena : 245 zł/os. + koszt wstępów i przewodnika miejscowego.

PROGRAM : Końskie , Wąchock ,Kałków-Gozdów, Krzemionki Opatowskie ,Ćmielów , Ujazd , Szydłów , Jedrzejów i Nagłowice.

 
18.07.2015r. (sob.) TORUŃ i okolica ._ PDF Drukuj Email

Cena : 78 zł/os. + wstępy i przewodnicy.

W programie : zabytki miasta wpisane na listę UNESCO , rejs statkiem po Wiśle ;

 
19.07.2015 r. (niedz.) ORLE GNIAZDA - OGRODZIENIEC I OKOLICE. PDF Drukuj Email

Cena : 80 zł/os. + wstępy.

W programie : ruiny zamku w Ogrodzieńcu , miniatury zamków obronnych na Podzamczu , ruiny zamku w Siewierzu i pałac w Pilicy.

 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex web hosting ntchosting.com Valid XHTML and CSS.