forex trading logo

Sezon 2015

sezon2010

logowaniesezon2015


24.01.2015 r. sob. WARSZAWA w szacie świątecznej i nie tylko..... PDF Drukuj Email

Cena : 70 zł/os. + koszt wstępów i przewodnika miejscowego.

PROGRAM : Muzeum Myślistwa i Jeżdziectwa - w tym wystawa czasowa :


p.t. Nieznany Kossak oraz turystyczny objazd miasta w tym wieczorny przejazd Traktem Królewskim w świetle iluminacji świąteczno-noworocznej (Krakowskie Przedmieście , Nowy Świat , Pl.Trzech Krzyży ) , spacer z przewodnikiem po okolicy Placu Zamkowego  ( m.in. kosciół p.w. Św.Anny) i po Starym Mieście oraz ok. 2,5 godzinne zwiedzanie nowootwartego Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN lub w tym czasie do wyboru Muzeum Powstania Warszawskiego lub Centrum Nauki KOPERNIK.

Wyjazd z Łodzi o godz. 8,00 (zbiórka o godz. 7,50 na ul.Traugutta przy ŁDK).Serdecznie zapraszamy.

Jednoczesnie przepraszamy za zmianę terminu z przyczyn niezależnych od Biura.

 
22.02.2015 r. WARSZAWA MUZEALNA - MUZ.NARODOWE I MUZ> WOJSKA POLSK. PDF Drukuj Email

Cena : 70 zł/os.+ koszt wstępów i przewodnika miejscowego.

W programie : Muzeum Narodowe i Muzeum Wojska Polskiego ( wstęp wolny ) , zwiedzanie przedwojennej ocalonej Warszawy i do wyboru ( alternatywa ) Muzeum Żydów Polskich POLIN lub Muzeum Powstania warszawskiego.

Wyjazd o godz. 8,00 w niedziele 22.02.2015 r. ( zbiórka o godz. 7,50 na ul. Traugutta przy ŁDK);

 

 
12.03.15 r.Wyc.do kopalni soli w Kłodawie ze zwiedzaniem , Koła , Kościelca i Turku. PDF Drukuj Email
Cena : 60 zł/os. + koszt wejścia do kopalni.
 
14 - 15.03.2015 r. KRAKÓW . PDF Drukuj Email

Cena : 230 zł + koszt wstępów.

W programie : zwiedzanie zabytków Krakowa i spektakl w teatrze im. J.Słowackiego.

 
28-29.03.2015 r.BOCHNIA - NOWY WIŚNICZ -LIPNICA MUROWANA. PDF Drukuj Email

Cena : 230 zł + koszt wstępów.

PROGRAM : kopalnia soli w Bochni , zamek w Nowym Wiśniczu  i udział w uroczystosciach konkursowych na najpiękniejszą palmę wielkanocną w Lipnicy Murowanej oraz skansen.

 
11.04.2015 r. sob.Wyc. " WOKÓŁ ŁODZI " pod patronatem TONZ w Łodzi. PDF Drukuj Email

Cena : 75 zł/os. w tym wstępy i ognisko " Na powitanie Wiosny 2015 " wraz z konsumpcją  ( kawka , herbata , kiełbaski , kaszanka  , gorące napoje i grzaniec.

PROGRAM : zabytki Zgierza , Ozorkowa ,Aleksandrowa i Konstantynowa Łódzkiego i okolic , drewniane koscioły w Białej , Modlnej i Giecznie;

 
18.04.2015 r. CZĘSTOCHOWA JAKIEJ NIE ZNAMY. PDF Drukuj Email

Cena : 75 zł ( w tym przewodnik miejscowy ) + koszt wstępów ;

PROGRAM : zespół klasztorny na Jasnej Górze , obiekty przy słynnej alei NMP : ratusz , cerkiew , kosciół katedralny p.w. Św. Rodziny - jeden z największych w Polsce ; Muzeum Zapałęk i Park Miniatur Sakralnych   "Złota Góra " - ze szczegółowymi makietami największych i najbardziej znanych sanktuariów chrzescijańskich świata w skali : 1:25 oraz rekonstrukcja katakumb rzymskich.

 

 

 
10.05. - 16.05.2015. Autokarowa wycieczka do LONDYNU PDF Drukuj Email

Cantwerpia_rynekENA : 1600,00 PLN/os. + wstępy i koszt przewodnika miejscowego;Kieszonkowe ok. 100 GBP.

CENA ZAWIERA : koszt przejazdu autokarowego w obie strony i jazda po Londynie( w niezbędnym zakresie wynikająca z programu ) , wszystkie opłaty drogowe i parkingowe w tym koszt przejazdu Euro-Tunelem pod Kanałem La Manche lub promem , 1 nocleg tranzytowy ze śniadaniem w okolicach Antwerpii lub  w Niemczech   , 3 noclegi w Londynie w hotelu *** w pokojach 2-os z łazienkami , 3 śniadania , 3 hotelowe obiadokolacje  , praca pilota- przewodnika , ubezpieczenie NNW i KL .

W PROGRAMIE : m.in, 3,5 dnia zwiedzania Londynu w tym : m.in. British Muzeum National Gallery, Buckingham Palace - rezydencja Królowej Elżbiety II , opactwo Westminster, gmach parlamentu brytyjskiego , Big-Ben , słynny zwodzony most London Bridge , Oxford Street , Katedra  św. Pawła , spacer po centrum miasta : m.in. Trafalgar Square , Piccadillly Circus ze słynnym amorkiem , londyn_big_benspacer po Soho i Cinatown ; Windsor , Tussaud z największym na swiecie gabinetem figur woskowych i ewentualnie jeszcze przepiękne ogrody botaniczne Kew Garden;

UWAGA : chętni na wyjazd proszeni są o zapisanie się i zapłacenie zaliczki w wys. 800 zł/os. najpóżniej do 20 lutego b.r.

- Cena wycieczki bez obiadokolacji 1395 zł/os. Dopłata do  1 obiadokolacji w hotelu ok.12 GBD/os

Na zdjęciu z lewej u góry : Antwerpia - Rynek;    na zdjeciu z prawej u góry : Londyn : Big Ben.

Więcej…
 
01-03.05.2015r. POMORZE ZACHODNIE ZE SZCZECINEM. PDF Drukuj Email

Cena : ok. 350 zl /os.( w tym przewodnik miejscowy ) + koszt wstépów.

PROGRAM :

 
10 - 16.05.2015 r. WŁOCHY inaczej ..... PDF Drukuj Email

Cena : w trakcie kalkulacji;

PROGRAM: w trakcie opracowywania

 
18 - 20.05.2015 r. BIAŁYSTOK I OKOLICE ( Tykocin , Choroszcz , Supraśl , Hajnówka , Białowieża ) PDF Drukuj Email

bialystokCENA : 365,00 zł/os. + koszt wstępów i przewodników miejscowych.
CENA ZAWIERA : przejazd autokarem lub wygodnym busem o wyższym standardzie , ubezp.NNW , opiekę pilota-przewodnika , 1 nocleg w hotelu *** w Białymstoku w pokojach 2-os. z łazienkami oraz parkingi i 2-gi nocleg w Białowieży również w pokojach 2-os. z łazienkami.

TRASA FASCYNUJĄCEJ PRZYRODY I KULTURY W OBRĘBIE 3 PUSZCZ !!!


PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

Więcej…
 
10 -17.05.2015 r.CHORWACJA. PDF Drukuj Email

plitwickieCENA : ok.1660,00 PLN/os.

W CENIE : przejazd luksusowym autokarem lub busem w zależności od il. uczestników , 7 noclegów w

hotelach ** /*** w tym 2 tranzytowe noclegi + HB w Czechach przy granicy z Austrią i 5 noclegów na Wybrzeżu Kasztelańskim , położonym miedzy Splitem a Trogirem. Pokoje 2-osobowe z łazienkami ; 5 śniadań i 5  obiadokolacji w hotelowej restauracji w formie bufetu  ;pilot- przewodnik na całej trasie , ubezpieczenie NNW i KL.

W PROGRAMIE : zwiedzanie Trogiru , Splitu , Makarskiej , Dubrownika i rejs do Starego Gradu na wyspie Hvar , spacery po okolicy , wypoczynek na plaży.

PROGRAM  SZCZEGÓŁOWY :

Więcej…
 
04 - 07.06.2015r. Kopenhaga -Malmoe- PDF Drukuj Email
...
 
10 - 14.06.2015r.Północne Włochy -Jez.Como i okolice. PDF Drukuj Email
Cena :w trakcie kalkulacji.
 
18 - 21. 06. 2015 r. WIEDEŃ, DOLINA WACHAU , Linz , KRUMLOV. PDF Drukuj Email

Cena : do ustalenia

PROGRAM : w trakcie opracowania.

 
04 - 05.07.2015r. ( sob. i niedz.) WROCŁAW-BRZEG. PDF Drukuj Email

Cena 210 zł/os. + koszt wstępów

Cena zawiera :transport autokarowy , nocleg w hotelu klasy turystycznej w pokojach 2 i 3-os. z łazienkami ,obiadokolacja i śniadanie , opieka pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW ;

PROGRAM : 04.07.15 r. (sob.) wyjazd z Łodzi o godz. 6,30 ( zbiórka o godz. 06,20 na ul. Traugutta przy ŁDK ), ok. godz. 8,30 przyjazd do Wrocławia i początek zwiedzania atrakcji miasta : m.in. Panorama Racławicka  i w cenie wstępu zwiedzanie kolekcji Muzeum Narodowego ( m.in. Sztuka Śląska , grobowce Piastów Śląskich , sztuka nowoczesna i galeria malrzy polskich ( Matejko , Kossakowie , Wyspiański i inni ); spacer po Ostrowie Tumskim i Ogród Botaniczny , przejazd do hotelu na zakwaterowanie , obiadokolację i nocleg. Po kolacji ok. godz. 19,30 wyjazd do zabytkowego centrum Starego Miasta  w okolice Rynku i przejazd do  Hali Stulecia na wieczorny pokaz fontann.Powrót do hotelu na nocleg.                                                                              05.07.15 r.( niedz. ) śniadanie o godz. 8,00  i przejazd na zwiedzanie Afrykarium , Hali Stulecia i Ogrodu japońskiego. Ok. godz.13,00 wyjazd do Brzegu nad Odrą na zwiedzanie zamku piastowkiego.Ok. godz. 17,00 wyjazd z Brzegu do Łodzi.

 

 

 

 

 

 
07 - 12.07.2015 r .NORWEGIA - FIORDY , OSLO , LODOWIEC PDF Drukuj Email

 

CENA : ok. 1510,00 PLN /os ( podstawowa cena przy wyjężdzie ze Świnoujścia ) + kieszonkowe (na wstępy , rejsy wewn.po fiordach i wydatki własne ); ok. 1790,00 PLN/os. przy wyjężdzie autokarem z Łodzi przy min. 25 osób! Przy dojeżdzie pociągiem  z rezerwacją w B.U.EKO-TUR

cena wyniesie : ok.1550 ,00 PLN/os.UWAGA : dla powyższych cen przysługują na promie fotele lotnicze.UWAGA: podane wyżej ceny są orientacyjne oscylujące wartości minimum.

norwegia_2CENA  ZAWIERA: przejazd luksusowym autokarem (przy min. 25 osobach z Łodzi ) lub pociągiem pośp.II kl. ( zarezerwowane specjalne przedziały poc.Intercity ) z Łodzi do Świnoujścia i z Świnoujścia do Łodzi ( przy nierentownejdla autokaru ilości osób z Łodzi ), dalszy transport komfortowym autokarem na trasie : Świnoujście - Szwecja - Norwegia -Szwecja - Niemcy - Świnoujście ( wg programu ), 2 międzynarodowe przeprawy promowe, przeprawy promowe we fiordach ( dla uczestników wyprawy na lodowiec ); zakwaterowanie : 2 noclegi w hotelu ( pokoje 2 i 3-osobowe z wc i prysznicem w Laerdal nad Sognefjorden ; 1 nocleg w hotelu *** w Oslo ( pokoje 2 i 3-osobowe z prysznicami/WC ), 1 nocleg w kabinach 4-os. na promie ( ze Świnoujścia do Ystad) ;

norwegia_3UWAGA!!! : przy ilości  min. 18 -25 osób z Łodzi, chcących jechac  bezpośrednio  autokarem - konieczna w będzie dopłata w wys. 50 zł/os.

Wyżywienie : 3 śniadania w hotelach i 1 śniadanie na promie ze Świnoujścia do Ystad (07.07.15r. ).

UWAGA : Drugiego dnia pobytu w Laerdal ( 04.07.15r.) jest możliwośc konsumpcji dwudaniowego obiadu z dużą zniżką ! Zamiast 175 NOK ( Koron Norw. - w przyp. indywidualnego zamówienia ) będzie można zjeśc taki sam dwudaniowy obiad za 100 NOK - Koron Norw. (ok.55 zł) !

opieka pilota - przewodnika ze znajomością języka i wiedzą o zwiedzanych miejscach na całej trasie wycieczki ; ubezpieczenie od NNW i KL.

Program
 
18 - 20.09.2015 r. RZESZÓW , PRZEMYŚL , BIESZCZADY PDF Drukuj Email

Cena : ok. 380 zł/os.( w tym przewodnicy miejscowi) + wstępy.

PROGRAM : zwiedzanie zabytków Rzeszowa , Przemyśla oraz Bieszczady w tym Solina i Wielka Pętla Bieszczadzka.

 
17.10.2015 r, KAZIMIERZ DOLNY n.WISŁĄ i PUŁAWY. PDF Drukuj Email

Cena : 95 zł/os.w tym obiad i przewodnik miejscowy + wstępy.

PROGRAM : zabytki Kazimierza Dolnego : Rynek , kosciół farny , Wąwóz Korzeniowy ,Czarnolas - Muzeum Jana Kochanowskiego , Park Romantyczny wraz z pałacem w Puławach.

 
11.11.2015r. POZNAŃ-"MARCINKI" PDF Drukuj Email

Cena 75 zł + przewodnik miejscowy.

PROGRAM: zwiedzanie zabytków miasta z przewodnikiem i udział w paradzie z okazji święta ulicy Św. Marcina.

 
20.11.15 r. (pt) Piotrków Tryb.-wizyta w Fabryce Bombek i Ozdób Choinkowych oraz zwiedzanie miasta. PDF Drukuj Email

CENA : 60 zł/os. w tym wstęp do Fabryki Ozdób Choinkowych i do Zamku .Min. 18 osób !

W cenie : przejazd autokarem , opieka pilota - przewodnika , ubezpieczenie NNW ; W programie :

zwiedzanie zamku królewskiego i zabytków miasta.

Wyjazd z Łodzi w czwartek 20 listopada b.r. o godz. 9,00 z ul. Traugutta (ŁDK) a zbiórka o 8,45.

Przyjazd  do Piotrkowa na ok. godz. 10,00 na  zwiedzanie miasta wg ustalonego programu do ok. godz.14,00 i od godz. 14,20 do ok. 16,00 zwiedzanie fabryki ozdób Choinkowych w Piotrkowie Trybunalskim . O godz. 16,30 zbiórka przy autokarze w ustalonym miejscu i powrót do Łodzi na ok. godz.17,45.

 

 

 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex web hosting ntchosting.com Valid XHTML and CSS.