CENA : 110 z l/os + wstępy (m.in. zwiedzanie kopalni soli ok. 2,0 godz.koszt 60 zł/os. - bilet ulgowy ) . t

UWAGA : Wycieczka odbywa się z pominięciem dni wolnych , ponieważ kopalnię można zwiedzać tylko w dni powszednie gdy kopalnia pracuje . Gorąco polecam niniejszą wycieczkę jako jedną z ciekawszych w rejonie Polski Centralnej . Jest pouczają .ca i ze wszech miar ciekawa . Zapraszam ! Jerzy Pisarkiewicz B.U. EKO-TUR Łódź.  WYCIECZKA  POTWIERDZONA - ODBĘDZIE SIĘ ! Każdy zwiedzający zobowiązany będzie przed zwiedzaniem osobiście podpisać listę imienną .

W PROGRAMIE :

Zwiedzanie : kopalni soli w Kłodawie , zabytków KOŁA ( ratusza i kościoła farnego oraz zamku ), Kościelca  (pałacu i romańskiego kościóła z XII w.) oraz TURKU ( muzeum i fresków Józefa Mechoffera w kościele farnym ) .

PROGRAM :

wt.28.06.22 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 8,00 ( zbiórka na ul. Traugutta o godz. 7,55 między ŁDK a ul. Kilińskiego ) i przejazd do KŁODAWY na ok. godz. 9,30 . O godz. 10,00 początek zwiedzania kopalni soli z przewodnikiem miejscowym . Czas zwiedzania średnio ok. 2 godz. 15 min. Koszt biletu ulgowego 60 zł / os. O godz. 12,45 wyjazd z kopalni do KOŁA gdzie zwiedzimy ratusz , kościół farny i ruiny zamku nad Wartą . W Kole zwiedzamy wymienione obiekty w godz. 13,30 - 14,00 . Stąd wyjazd do KOŚCIELCA gdzie zwiedzimy kościół romański , pałac eklektyczny ( o godz. 13,00 ) i zajazd z XIX w. O godz. 15,30 wyjazd do TURKU na zwiedzanie Muzeum miasta Turku i słynne freski Józefa Mechoffera w kościele p.w. Serca Jezusowego. O godz. 17,30 wyjazd z Turku do Łodzi . W Łodzi ok. godz. 19,15 . Zakończenie wycieczki .


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem