CENA 530,00 PLN/os. + koszt wstępów i przewodnika . UWAGA w środę 20.04.22 r. podana będzie wiadomość o il. kieszonkowego w CZK na pobyt w Czechach w Libercu i okolicach oraz wiadomości uzupełniające dot. tego wyjazdu . Kieszonkowe na Czechy : ok. 200 CZK ; Na kwaterze będą czajniki elektr. w każdym pokoju . Na wszelki wypadek proszę wziąść maseczki na Czechy do pomieszczeń zamkniętych .

CENA ZAWIERA : koszt przejazdu wygodnym autokarem lub busem , 2 noclegi w pokojach 2-os. z łazienkami ( obiekt  po wymianie łóżek i po remoncie ) , 2 obiadokolacje i 2 śniadania , opieka pilota- przewodnika , ubezpieczenie od NNW .

W PROGRAMIE : wybrane zamki i pałace w Kotlinie Jeleniogórskiej , Świeradów Zdrój . Liberec i okolica ( zabytki miasta i wjazd kolejką linową na szczyt Jesztet ) .

UWAGA :  WYCIECZKA POTWIERDZONA ! ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PROGRAMEM ! 

1 dzień. pt. 29.04.22 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zb. o g. 6,50 na Traugutta k/ ŁDK ) i przejazd w okolice Jeleniej Góry na zwiedzanie pałaców i zamków ; Pierwszym obiektem będzie Muzeum Miniatur zamków i pałaców Dolnego Śląska , pałac Wojanów i  Paulinów . Następnie wjazd kolejką gondolową na Stóg Izerski .Ok. godz. 17,00 przejazd do Świeradowa Zdroju na obiadokolację i nocleg.

2 dzień.sob. 30.04.22 r. Śniadanie i wyjazd ( g.9,00 ) do Czech na realizację programu turystycznego . Zwiedzimy najciekawsze atrakcje miasta LIBEREC oraz wjedziemy kolejką linową na szczyt Jesztet ( 1000m.n.p.m. ). O g. 17,00 wyjazd w drogę powrotną na obiadokolację i nocleg. Uwaga wg. ostatniej wiad. kolejka na szczyt jeszcze nie kursuje ale podjedziemy na górny parking i na szczyt podejdziemy pieszo ( ok. 800 m ) .W drodze powrotnej zwiedzimy Zamek Czocha w Leśnej .

3 dzień.niedz.01.05.22 r. Śniadanie i wykwaterowanie. Zwiedzanie najnowszych atrakcji Świeradowa i c.d. zwiedzania wybranych pałaców i zamków w Kotlinie Jeleniogórskiej. O g. 16,30 wyjazd w drogę powrotną do Łodzi. 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem