CENA : 540,00 PLN/os + koszt wstępów i przewodnika ;

CENA  ZAWIERA : transpor t wygodnym autokarem lub busem , 2 noclegi w pokojach 2-os. z łazienkami w samym Zakopanem , 2 śniadania i 2 obiadokolacje , ubezpieczenie NNW , opieka pilota - przewodnika ; 

W PROGRAMIE : m.in. willa OKSZA - oddział Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem , jedna z piękniejszych dolin tatrzańskich z przewodnikiem ( w zależności od pogody ), wjazd na Butorowy Wierch i przejście na Gubałówkę , ewent. wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch  , Centrum Zakopanego - ul. Krupówki z czasem wolnym w okolicach targowiska przy dolnej stacji kolejki szynowej na Gubałówkę .

PROGRAM :

1 dzień pt. 25.03.22 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o godz. 6,55 na ul. Traugutta k/ŁDK ). Przejazd przez Częstochowę , Kraków ( trasą Zakopianką )  i Myślenice do Zakopanego .Po dojeździe do KUŻNIC , wjazd i zjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch,( koszt 69 zł/os bilet Ulg. i 79 zł b. N.) . Po zjeździe z Kasprowego przejazd koło skoczni narciarskich ( Wlk Krokiew) do centrum Zakopanego  na dalsze zwiedzanie( m.in. kościół parafialny p.w. Św. Rodziny ( wnętrze. pełne dzieł sztuki zakopiańskiej - polichromie , witraże ) , deptak - ul. Krupówki o dług. 1100 m , skupiajacy piękne hotele i inne obiekty w tym m.in. Muzeum Tatrzańskie im. dr. Tytusa Chałubińskiego  . Poza tym , w najstarszej części Zakopanego , przy ul. Koscieliskiej , stoi tzw. stary dre wniany kościół p.w.  Matki Boskiej Częstochowskiej z 1847 roku . Za kościółem usytuowany jest Stary Cmentarz z Aleją Zasłużonych , założony w 1848 roku przez ks. Józefa Stolarczyka , pierwszego proboszcza Zakopanego. Za cmentarzem przed dolną stacją kolejki linowej na Gubałówkę , mieści się stare tradycyjne targowisko z regionalnymi wyrobami . Ok. godz. 17,30 zbiórka i dojazd do miejsca zakwaterowania w dzielnicy Harenda na obiadokolację ( o godz. 18,00 ) i nocleg . Po kolacji na miejscu noclegu , integracyjne spotkanie przy muzyce i lampce wina .

2 dzień, sob.26.03.22 r. Śniadanie o godz. 8,00 i wyjazd na spotkanie z przewodnikiem miejscowym na całodzienne zwiedzanie Zakopanego i Tatr. Program będzie ustalony w zależności od rodzaju pogody . W programie będzie m.in. spacer jedną z wybranych dolin Tatrzańskich ( propon. Dolina Chochołowska lub inna ) , zwiedzanie Chochołowa ( żywy skansen !) z wizytą w pracowni rzeżbiarskiej Jana Ziędera . Stąd przejazd do Bachledówki ( punkt widokowy ) i zwiedzanie kościoła paulinów p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej . Kościół  zbudowany w stylu zakopiańskim . Powrót do Zakopanego przez Ząb i Poronin na godz. 15,30 w rejon centrum do godz.17,15 i powrót do Harendy na obiadokolację ( na godz. 17,30 ) i nocleg. Po kolacji możliwość dojazdu miejscową komunikacją ( autobusy miejskie i busy ) do centrum Zakopanego ( dystans ok. 2,5 km) na spedzenie wolnego czasu we własnym zakresie .

3 dzień, niedz. 27.03.22 r. Śniadanie o godz. 8,00 i wyjazd po wykwaterowaniu o godz. 9,00 na dalsze zwiedzanie Zakopanego i okolic. zwiedzimy m.in. Willę " OKSZA " ( wstęp wolny ), zaprojektowaną przez samego Stanisława Witkiewicza  , stanowiącą obecnie Oddział Muzeum Tatrzańskiego . W muzeum wystawa stała p.t. Artyści i sztuka w Zakopanem .Malarze : Rafał Malczewski , Leon Wyczółkowski , Zofia Stryjeńska i inni . Szczególnie wyróżnia się sala  dzieł Witkacego   tego nietuzinkowego twórcy . Muzeum Tatrzanskie  posiada jedn a z najbogatszych w Polsce kolekcji jego dzieł w tym najbogatszą - fotografii. Stad przejazd do kolejnego muzeum , do "Koliby "- MUZEUM STYLU ZAKOPIAŃSKIEGO .   Organizator zastrzega ewentualną zmianę kolejności zwiedzanych obiektów w zależności od sytuacji . O godz. O godz. 14,30 wyjazd z Zakopanego w drogę powrotną do Łodzi. W Łodzi ok. godz. 20,30- 21,30.


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem