CENA : od 450,00 PLN/os. + wstępy + koszt przewodnika

PROGRAM :                                                                                                                             1dzień. czw.20.08.20r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o 6,50 na ul. Traugutta przy ŁDK Przejazd S8 przez Wrocław i dalej trasą nr 35 do Zamku Książ ( ok. godz. 11,15 ) , położonego na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Wałbrzycha . Zwiedzimy wnętrza zamku i ogrody zamkowe .  Stąd o godz. 13,00 udamy się do Kłodzka na krótki spacer po zabytkowej części stolicy Kotliny Kłodzkiej . Zwiedzimy Rynek z ratuszem i zabytkową bazylikę gotycką z bogatym wyposażeniem wnętrza ( m.in. rzeźbę gotycką - Madonna z czyżykiem") oraz fragment słynnej twierdzy obronnej oraz gotycki kamienny most na Młynówce z figurami świętych , przypominający słynny most Karola w Pradze . Krótka przerwa na kawę i w godz. 16,00 - 17,00 zwiedzimy MINIEUROPĘ  - miniatury najsłynniejszych obiektów Europy .Ok. godz. 17,00 wyjazd do Kudowy Zdr. na nocleg  , zakwaterowanie i obiadokolację . Po posiłku spacer po centrum i Parku Zdrojowym .  

2 dzień, pt.21.08.20r. Po śniadaniu wyjazd do Czech w okolice Nachodu .W programie zwiedzania : przepiękny zamek w Opoćnie ( 95 Kc/os. ulg. ) a następnie zabytki Nowego Miasta n. Metui ( stare miasto z rynkiem i zamek- 70 Kc/os. ).Stąd udamy się do Nachodu na zwiedzanie zamku i starego miasta. Powrót do Kudowy Zdroju , gdzie w dzielnicy Słone zwiedzimy słynną kaplicę czaszek . Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg . Po kolacji możliwość integracyjnego wieczoru w pobliskiej kawiarni przy muzyce i lampce wina ( tańce ). UWAGA :Jeśli w tym okresie będą jakiekolwiek przeciwwskazania na wyjazd z kraju , nawet w strefę przygraniczną  , program będzie zmieniony na zwiedzanie obiektów w Polsce.

3 dzień , sob..22.08.20r. Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną do Łodzi .O godz. 9,00 wyjazd poprzez Radków , Drogą Stu Zakrętów do Wambierzyc . Stąd przejazd na zwiedzanie Dusznik Zdroju ( Park Zdrojowy , Dworek Chopina z jego pomnikiem oraz Rynek z zabytkowymi kamieniczkami ). Z Dusznik Zdroju udamy się do Polanicy Zdroju  na zwiedzanie Parku Zdrojowego a następnie do Niemczy gdzie zwiedzimy przepiękny Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego  w Wojsławicach. Stąd ok godz.17,00 wyruszymy w drogę powrotną . W Łodzi  o g. 21,00. Zakończenie imprezy.

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem