CENA : 625,00 PLN /os. + Bal Sylwestrowy 200,00 PLN/os. lub 40 Euro + wstępy i przewodnik : 11 Euro (50 zł/os.).

CENA  ZAWIERA : przejazd wygodnym autokarem lub busem ( 2 kierowców !) , opieka pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW i KL , nocleg na przedmieściu Lwowa w dzielnicy Brzuchowice w ośrodku polskim - Dom Polski w pokojach 2-os. z łazienkami . Wyżywienie : 3 śniadania , 3 obiadokolacje  , opłaty drogowe i parkingi .

UWAGA : Do przekroczenia granicy ukraińsko - polskiej uprawniony jest paszport z minimum 3- miesięcznym okresem ważności . 

PROGRAM : 

1 dz.niedz.29.12.19r. Wyjazd z Łodzi o godz. 6,30 ( zbiórka o godz. 6,15 na ul. Traugutta przy ŁDK-u ) . Przejazd do Łańcuta na zwiedzanie pałacu . Stąd udamy się Lwowa poprzez przejście graniczne Korczowa . Dojazd do Ośrodka Wypoczynkowego Dom Polski w Brzuchowcach w odl. ok. 10 km od centrum Lwowa w godzinach wieczornych . Zakwaterowanie i obiadokolacja w pokojach 2-os. z łazienkami . Nocleg.

2 dzień. pon.30.12.19r. Śniadanie i wyjazd do Lwowa na zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym  . .Zwiedzimy m.in. Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich , Stare Miasto z Rynkiem , dzielnicę żydowską i Ormiańską  , katedrę katolicką i Św. Jura Powrót do Ośrodka na obiadokolację i nocleg .

3 dzień wt.31.12.2019 r. Śniadanie i wyjazd do Lwowa na dalsze zwiedzanie miasta  do godz. 15,00. Zwiedzimy : Teatr Opery i Baletu , katedrę Ormiańską i Kaplicę Boimów i Wysoki Zamek . Powrót do hotelu na obiad  i na przygotowanie się do balu sylwestrowego . Wieczorem o godz. 20,00 czasu miejscowego rozpoczęcie balu z udziałem orkiestry przy bogato zastawionych stołach i żywej orkiestrze . Planowana zabawa do godz. 5 rano .

4 dzień śr.01.01.2020 r. Późne śniadanie i wykwaterowanie z hotelu . Wyjazd w drogę powrotną do Łodzi . W Łodzi w godzinach wieczornych .  


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem