CENA : 270,00 zł + wstępy +  koszt przewodnika

W cenie : przejazd wygodnym autokarem lub busem , 1 nocleg w pobliżu centrum miasta w pokojach 2-os. z łazienkami , 1 obiadokolacja i 1 śniadanie ( bufet szwedzki ) , ubezpieczenie NNW w T.U. i R. AXA .

1 dzień,07.12.2019 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,30 ( zb. o 7,20 na ul. Traugutta w pobliżu ul. Kilińskiego ). Dojazd do Krakowa - do Tyńca na ok. godz.12, 15 na zwiedzanie Opactwa Benedyktynów (najstarszego w Polsce) z przewodnikiem krakowskim . Wstęp : 7 zł/os.b.ulg.gr. a następnie przejazd do centrum Krakowa na Pl.Matejki i spacer turystyczny poprzez Barbakan i Bramę Floriańską na Plac Szczepański . Tu ok. godz. 14,00 zwiedzimy Muzeum Teatru Starego ( 8 zł/os. Ulg.grup.) oraz kamienicę Szołayskich a w niej wystawę stałą poświęconą noblistce poetce Wisławie Szymborskiej . Stąd z przewodnikiem przejście poprzez Rynek do kościoła o.o. Franciszkanów zwiedzanie witraży i fresków m.in. Jana Matejki i Stanisława Wyspiańskiego .Jak czas pozwoli udamy się na pokonkursową wystawę szopek bożonarodzeniowych w gmachu Muzeum Hist. m. Krakowa . Po zwiedzaniu spacer z przewodnikiem po rzadko zwiedzanych a ciekawych zakamarkach Krakowa . Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg . Po kolacji wyjazd do centrum miasta na wieczorne spędzenie czasu z możliwością pójścia np. na kabaret w Piwnicy pod  Baranami na spektakl kabaretowy pt. " Baby ach te Baby " .W repertuarze m.in. utwory takie jak  " Być kobietą " ," To ja jestem Eva " , " Sex Appeal " , " Baby, ach te baby " , " Brunetki ,  blondynki " , " Najwięcej witaminy " , "Pani dziś jest bez koszulki " . Piosenki połączone będą dowcipnymi dialogami . Cena biletu : 70 zł. Początek spektaklu o godz. 21,00 a koniec ok. godz. 22,55 . Powrót do hotelu we własnym zakresie ( tramwajem lub taxi ).

2 dzień nd.08.12.19r. Śniadanie o godz. 8,00  i o 8,45 wyjazd do Kazimierza - do dzielnicy żydowskiej w rejonie jej centrum przy ul. Szerokiej na krótkie zwiedzanie . Stąd udamy się  na Wzgórze Wawelskie na gratisowe zwiedzanie zamku królewskiego ( na pobranie wejściówek ) W programie m.in. zwiedzanie  : " Wawel zaginiony " , komnaty królewskie  ( obydwa wstępy gratis za okazaniem wejściówki ), katedra z grobowcami królewskimi . Stąd pieszo z przewodnikiem udamy się na zwiedzanie Domu J. Mehoffera i galerii malarstwa polskiego w Sukiennicach - oddziałów  Muzeum Hist. m. Krakowa - wstępy bezpłatne . Po zwiedzaniu Sukiennic - czas wolny w rejonie Rynku do godz. 16,50( zbiórka na dojście do autokaru ) . Stąd przejście na umówiony parking do autokaru i powrót do Łodzi na godz. 21,00 .

 

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem