CENA : 86,00 zł/os.

Cena zawiera : koszt przejazdu autokarem lub wygodnym busem , opiekę pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW w T.U.i A. AXA , podatek VAT , opłaty drogowe i koszt parkingów.

CENA  NIE ZAWIERA : kosztu wejść do zwiedzanych obiektów , kosztu spływu gondolami po rzece Narew w Pułtusku , rejsu statkiem po Jeziorze Zegrzyńskim w Nieporęcie .

PROGRAM :niedz. 22.09.2019 r. wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o godz. 6,50 na ul. Sienkiewicza przy Traugutta ) i przejazd przez Warszawę do Pułtuska , gdzie zwiedzimy najdłuższy w Europie Środkowej rynek ( 400 m dług.) , otoczony zabytk. klasycystyczną zabudową z XIX wieku i wieżą obronną , częścią dawnego ratusza z XV wieku. W wieży mieści się muzeum region. ze zbiorami etnograficznymi z Puszczy Białej . Nieopodal rynku stoi bazylika Zwiastowania z 1443 roku z renesansową dominantą wnętrza - dzieło Jana Baptysty z Wenecji . Do obejrzenia jest również renesansowa kaplica zamkowa z 1538 roku tzw. Magdalenka i dawny  zamek biskupów płockich  z 1207 roku , obecnie Dom Polonii.  Pierwotny zamek wybudowano już w 1207 roku w miejscu starszego grodu . Nieopodal zamku przystań gondolowa na Narwii , będąca nielada atrakcją . Stąd udamy się nad Zalew Zegrzyński gdzie jest wiele atrakcji n.in. pałac w Jadwisinie i zabytki najstarszej miejscowości Zegrze z rynkiem i myśliwskim dworkiem i kościołem. W Serocku lub Nieporęcie mozliwość rejsu stateczkiem po Jeziorze Zegrzyńskim.  Stąd udamy się do Jabłonnej na zwiedzanie zespołu pałacowo - ogrodowego ,będąceo niegdyś własnością prymasa Michała Jerzego Poniatowskiego , brata króla polskiego. Wyjazd przez W-wę do Łodzi.

 

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem