CENA: od 440 zł/os.+ wstępy

CENA ZAWIERA: przejazd wygodnym autokarem lub busem , ubezpieczenie NNW i KL . 2 noclegi w centrum Szczawnicy Zdroju w pokojach 2-os. z łazienkami , 2 śniadania i 2 obiadokolacje , ognisko  .

TRASA: Łódż - Krościenko - spływ Dunajcem tratwami - Szczawnica Zdrój - Dolina Białej Wody - Wąwóz Homole  - Sztyrbskie Pleso ( Tatry Słowackie ) .

PROGRAM :

sob.17.08.19 r. Wyjazd z Łodzi o godz.7,00 ( zbiórka o godz.6,55 na ul. Sienkiewicza przy Traugutta ) , przejazd do Czorsztyna ( na ok. g. 13,00 ) na zwiedzanie zamku i ewent. rejs statkiem  do Niedzicy . Stąd udamy się do Sromowiec Dolnych na zwiedzanie ciekawego Muzeum Regionalnego , usytuowanego w zabytkowym drewnianym kościółku. Jeśli czas pozwoli przejście piesze przez most na Dunajcu na stronę słowacką do miejscowości Czerwony Klasztor na ewentualne zakupy i krótkie zwiedzanie . Powrót do przystani w Kątach do Sromowiec Górnych na godz. 16,00 na spływ tratwami po Dunajcu . Spływ na trasie od Kątów do Szczawnicy Zdroju trwa ok. 2 godzin i 15 minut. Ok. godz.18,15 zakończenie spływu w Szczawnicy Zdroju i przejazd do Ośrodka ( DW Szaley  ) na zakwaterowanie i obiadokolację . Po kolacji ognisko integracyjne.

niedz.18.08.19r. Śniadanie o godz. 8,00 i wyjazd na wycieczkę do Słowacji . W programie : Tatrzańska Łomnica , Stary Smokowiec i Sztyrbskie Pleso ( trzy "perły " Słowackich Tatr) . W każdej tej miejscowości jest możliwość wjazdu kolejką  górską w wyższą partię gór by podziwiać majestat wysokich gór.  Na ok. godz. 18,00 powrót do Szczawnicy na obiadokolację i nocleg . Po kolacji czas wolny .

pon. 19.08.19 r. Śniadanie o godz. 8,00 i wyjście piesze na zwiedzanie centrum Szczawnicy , m.in. pijalni wód mineralnych i Parku Zdrojowego . Możliwość wjazdu wyciągiem na Palenicę. Ok. godz. 10,30 wykwaterowanie i wyjazd do Jaworek gdzie zwiedzimy przepiękny Wąwóz Homole i przeuroczą Dolinę Białej Wody. O godz.15,00 - 15,30 wyjazd w drogę powrotną do Łodzi . W Łodzi ok. godz. 21,30 . 

UWAGA : Organizator zastrzega ewentualną zmianę kolejności zwiedzania z przyczyn niezależnych lub na życzenie klienta .

Cena wycieczki w poziomie cen 10 sierpień 2019 r. dla min. 20 osób. 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem