Drukuj

CENA : 380,00 PLN + wstępy w tym spływ Dunajcem

W Programie : spływ Dunajcem , Dębno , rejs stateczkiem z Czorsztyna do Niedzicy; wypad na Słowację  gdzie zwiedzimy m.in. zamek w Starej Lubowni i zamek w Kieżmarku oraz Lewoczę,  Szczawnica i spacer Doliną Białej Wody .

W cenie : 2 noclegi w samym centrum Szczawnicy w O.W.Szaley w pokojach 2-os. z łazienkami , transport wygodnym autokarem lub busem , ubezpieczenie od NNW w TUW AXA , opieka pilota-przewodnika , ognisko integracyjne.

PROGRAM :

1 dzień. pt.07.06 19 r.Wyjazd z Łodzi  o godz.7,00 (zbiórka o godz. 6,50 na ul.Sienkiewicza przy Traugutta przy ŁDK). Przejazd do Łopusznej k/ Nowego Targu , gdzie zwiedzimy Dwór Tetmajerów i zabytkowy późnogotycki drewniany kościól z 2 -giej poł. XV w. p.w. Świętej Trójcy . Odwiedzimy również " Tischnerówkę " - muzeum biograficzne ks. prof. Józefa  Tiscnera . Łopuszna to rodzinna wieś księdza , filozofa i poety Józefa Tiscnera . Tu mieszkał , działał i wypoczywał od 1932 roku . Jego motto : " Ciszą wszystkich cisz, jest cisza kościółka . Kto chce znaleźć Boga musi wejść w ciszę ." Stąd udamy się do Kąt na spływ Dunajcem do Szczawnicy . Po dopłynięciu do Szczawnicy Zdroju , autokarem udamy się do pensjonatu na zakwaterowanie i na obiadokolację . Po kolacji czas wolny .