CENA : 1400 zł/os /14 dni ; pobyt krótszy, kosztuje proporcjonalnie taniej! 

W/W CENA  ZAWIERA  : 14 noclegów w pokojach 2-os. z łazienkami , 2 posiłki dziennie , bardzo obfite i smaczne ;  , w dowolnym , wolnym terminie ! Przy zgłoszeniu do B.U.EKO-TUR obowiązuje wpłata zaliczki w wys. 200 zł a resztę w wys. 1200 zł płacimy na miejscu pobytu w Świeradowie Zdroju .

CENA NIE ZAWIERA :  - dojazdu do Świeradowa Zdr. i powrotu do swego miejsca zamieszkania. Np. z Łodzi istnieje codzienne połączenie pociągiem do Jeleniej Góry ok. godz. 8,00 rano z Łodzi a w Jeleniej Górze ok. godz. 14,,30. Do Świeradowa wszyscy uczestnicy turnusu są  tam odbierani z dworca kolejowego i przewożeni na koszt organizatora na miejsce wypoczynku . Tam są zakwaterowani i uczestniczą w 1-szej kolacji . Po obiadokolacji następuje  przydział wybranych 20 zabiegów leczniczych   i informacja o najbliższych wycieczkach turystycznych , płatnych dodatkowo . Ostatnim świadczeniem jest śniadanie ( dla mieszkańców Łodzi wydawany jest suchy prowiant  bo bezpośrednie połączenie z Łodzią jest z Jeleniej Góry do której uczestnicy turnusu będą dowiezieni na koszt gospodarza O.W.). 

POŁOŻENIE O.W. - Ośrodek położony jest blisko centrum i Parku Zdrojowego z najpiękniejszą w Polsce , zabytkową pijalnią wód mineralnych .

UWAGA : - zamiar wyjazdu na w/w kurację , jej termin i ilość dni , należy zgłosić dowolną ilość osób  do B.U.EKO-TUR i w miarę wolnych miejsc nastąpi przydział w O.W. Im wcześniej , tym większa szansa uzyskania wymarzonego terminu .              

- Bliższych informacji udziela B.U.EKO-TUR w Łodzi, ul. Julianowska 5/7 lok. 900 , X klatka , parter .  tel. 608-529-739 ;

 

 

 . 

 

 

 

 

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem