CENA : 1600 zł/os /14 dni ; pobyt krótszy, kosztuje proporcjonalnie taniej! 

W/W CENA  ZAWIERA  : 14 noclegów w pokojach 2-os. z łazienkami , 2 posiłki dziennie , bardzo obfite i smaczne ;  , w dowolnym , wolnym terminie ! Przy zgłoszeniu do B.U.EKO-TUR obowiązuje wpłata zaliczki w wys. 200 zł ( przelewem na konto firmowe) a resztę w wys. 1400 zł płacimy  gotówką na miejscu pobytu w Świeradowie Zdroju . 

UWAGA : 1. Ośrodek spełnia warunki bezpieczeństwa w dobie pandemii koronowirusa  !

CENA NIE ZAWIERA :  - dojazdu do Świeradowa Zdr. i powrotu do swego miejsca zamieszkania. Np. z Łodzi istnieje codzienne połączenie pociągiem do Jeleniej Góry ok. godz. 8,00 rano i dojazd do Jeleniej Góry na ok. godz. 14,,30.  Uczestnicy turnusu będą odbierani z dworca kolejowego w Jeleniej Górze i przewiezieni na koszt gospodarza  na miejsce wypoczynku do Świeradowa Zdroju . Tam po zakwaterowaniu będzie kolacja jako 1-sze świadczenie . Po obiadokolacji informacja o atrakcjach w Świeradowie i o  wycieczkach turystycznych ( płatnych dodatkowo ) . Ostatnim świadczeniem jest śniadanie ( dla mieszkańców Łodzi wydawany będzie suchy prowiant  bo bezpośrednie połączenie z Łodzią jest z Jeleniej Góry do której uczestnicy turnusu będą dowiezieni na koszt gospodarza O.W.). 

POŁOŻENIE O.W. - Ośrodek położony jest blisko centrum obok Parku Zdrojowego w którym jest najpiękniejszą w Polsce zabytkowa , drewniana  pijalnia wód mineralnych .

UWAGA : - zamiar wyjazdu na w/w kurację , jej termin i ilość dni , należy zgłosić ( z dowolną ilością osób  ) do B.U.EKO-TUR i w miarę wolnych miejsc nastąpi rezerwacja w O.W. Im wcześniej , tym większa szansa uzyskania wymarzonego terminu .              

- Bliższych informacji udziela B.U.EKO-TUR w Łodzi, ul. Julianowska 5/7 lok. 900 , X klatka , parter .  tel. 608-529-739 ; 606-218-135 ;

 

 

 . 

 

 

 

 

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem