Cena > 690,00 PLN/os.+ wstępy i przewodnik oraz opłata na TFG i TFP ( 2 x 2 zł ) ;

CENA ZAWIERA : przejazd wygodnym autokarem lub busem  , posiłki : 2 śniadania  , 2 obiadokolacje , 2 noclegi w pokojach 2-os. z łaz. na terenie Zakopanego , opieka pilota - przewodnika , ubezpieczenie NNW , oplata diety dla kierowcy i parkingi .

PROGRAM  

1 dzteń , pt.10.03.23 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o godz. 6,50 przy ul. Traugutta między ŁDK a ul. Kilińskiego ) . Przejazd do Zakopanego przez Kraków i Nowy Targ na godz. 13,30 . Zwiedzanie zaczynamy od objazdu autokarem Zakopanego i wizyty w wyremontowanym  muzeum biograficznym Kornela Makuszyńskiego. Po zwiedzaniu czas wolny w rejonie centralnej części Krupówek i o godz. 17,00 zbiórka  przy autokarze i przejazd do miejsca zakwaterownia na obiadokolację i nocleg. Po kolacji czas wolny.

2 dzień sob. 11.03.23 r. Śniadanie o godz. 8,00 i o godz. 9,00 spotkanie z przewodnikiem tatrzańskim na całodzienne zwiedzanie Tatr i okolic Zakopanego . W programie : m.in. Kuźnice  i spacer przez Kalatówki do Hali Kondratowej , stąd przejazd do dolnej stacji wyciągu na Butorowy Wierch i dalej spacer wierzchołkiem Gubałówki do górnej stacji kolejki szynowej do zjazdo do Zakopanego. Czas wolny w rejonie bazaru i powrót na kolację i nocleg.

3 dzień, niedz.12.03.23 r. Śniadanie o godz. 8,00 i wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Zakopanego na dalsze zwiedzanie . W programie galeria sztuki Hasiora , wjazd  wyciągiem krzesełkowym na wierzchołek Wielkiej Krokwi na stanowiska startowe skoków narciarskich . Powrót z Zakopanego przez Bukowinę Tatrzańską gdzie z tarasu widokowego Głodówki zobaczymy malowniczą panoramę Tatr. Stąd przez Białkę Tatrzańską i Nowy Targ wrócimy do Łodzi. W Łodzi w godzinach wieczornych  ( ok. 21,30 ) .


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem