Drukuj

CENA : 695,00 PLN/os + koszt TFG i TFP  i in. (5 zł /os.) + koszt wstępów ( CZK ) i przewodnika (PLN 30 zł/os/2 dni  w zależn. od il osób ); Kieszonkowe na wstępy na terenie Czech , szacunkowo ok. 650,00 CZK ( Koron Czeskich ) .

UWAGA : Na terenie Kudowy Zdroju obowiązuje opłata klimatyczna w wys. 4,50 zł/os/dzień

płatna przez turystów indywidualnie .

W PROGRAMIE : Praga - całodzienna wycieczka z Kudowy Zdroju  , Skalne Miasto (Aderśpach) , Opoćno ( zamek renesansowy) , Nachod ( zamek i stare miasto)) ,Nove Mesto nad Metui ( pałac i stare miasto ). W pROGRAMIE  CUDA ARCHITEKTURY I  PRZYRODY, PIĘKNE ZAMKI  I  PAŁACE Z OGRODAMI .

 PROGRAM :

1 dzień . czw.16.06.22 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o godz. 6,50 na Traugutta między ŁDK a ul. Kilińskiego . Dojazd trasą S8 przez Wrocław i Kudowę Zdr do Adrśpachu( CZECHY ) do " Skalnego Miasta " na ok. godz. 13,00. Po drodze krótkie zwiedzanie zabytkowego centrum Nachodu .Rezerwacja na wejście do rezerwatu przyrody " Skalnego Miasta " zaplanowano na godz.14,00 - 15,00  Cena :180 CZK/ os. bilet N. i 130 CZK/os. bilet U.   Po zwiedzaniu ok. godz.16,30 dojazd do Kudowy Zdroju  ( ok.17,30 ) na zakwaterowanie , obiadokolację i nocleg . Obiadokolacja o godz. 18,00 w O.W. ORION A .

2 dzień. pt.17.06.22 r. Śniadanie o godz. 7,00 i wyjazd na całodzienną wycieczkę do PRAGI , stolicy Czech. Wyjazd z uprawnionym przewodnikiem turystycznym , opłaconym przez uczestników wycieczki w zależności od ilości osób. W programie zwiedzania : HRADCZANY w tym Wzgórze Zamkowe  (m.in. zamek królewski , Katedra św Vita, Złota Uliczka ) , zejście Zamkowymi Schodami na MAŁĄ STRANĘ na Rynek Małostrański i stąd Mostem Karola na STARE MESTO i dalej na Vaclavske Namesti ( Pl. Wacława) gdzie zakończymy zwiedzanie Pragi . Po ok. godzinnym czasie wolnym - zbiórka na dojście do autokaru na powrót do hotelu na godz. 20,00 na obiadokolację i nocleg . Kieszonkowe na Pragę ok. 300 CZK.

3 dzień. sob.18.06.22 r. Śniadanie o godz. 7,15 i po spakowaniu bagaży wyjazd do Czech na dalsze programowe zwiedzanie . W programie dnia : bogato wyposażony zamek w OPOĆNIE  ( wstęp Ulg.160 CZK/os. ) wraz z ogrodem a następnie Nove Mesto n. Metui ( Starówka z ogrodami zamkowymi ) . Na zakończenie zwiedzimy Stare Miasto w Nachodzie .