CENA : od 680,00 PLN/os. + wstępy + koszt przewodnika

PROGRAM :                                                                                                                          1dzień.17.07.20r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o 6,50 na ul. Traugutta przy ŁDK ).Przejazd S8 przez Wrocław i dalej trasą nr 8 do Barda Śl. na krótkie zwiedzanie m.in. bazylikę N.M.P.07.20r.( obrazy Willmana zw. śląskim Rembrandtem) i gotycki kamienny most na Nysie Kłodzkiej . Stąd udamy się na krótki spacer po Kłodzku - stolicy Kotliny Kłodzkiej . Zwiedzimy Rynek z ratuszem i zabytkową bazylikę gotycką z bogatym wyposażeniem wnętrza ( m.in. rzeźbę gotycką - Madonna z czyżykiem") oraz fragment słynnej twierdzy obronnej oraz gotycki kamienny most na Młynówce z figurami świętych , przypominający słynny most Karola w Pradze . Krótka przerwa na kawę . Ok. godz. 16,00 wyjazd do Kudowy Zdr. na nocleg  , zakwaterowanie i obiadokolację . Po posiłku spacer po centrum i Parku Zdrojowym . 

2 dzień sob.18.07.20r. Śniadanie o g. 7,00 i wyjazd na całodzienną wycieczkę do PRAGI - stolicy Czech . Ok.godz. 10,30 spotkanie z przewodnikiem praskim z językiem polskim w okolicy wzgórza zamkowego. W programie zwiedzania obiekty na Wzgórzu Zamkowym zw. Hradczanami ( zamek , katedrę św. Wita , dziedzińce zamkowe z odprawą warty przy bramie głównej , Złota Uliczka ( wejście płatne !) . Małymi Zamkowymi schodami udamy się do Ogrodów i pałacu Wallensteina ( siedziby senatu) , następnie na Rynek Małej Strany i poprzez słynny kamienny Most Karola udamy się na Stary Rynek - centrum praskiej Starówki. Po obejrzeniu pochodu figurek przy słynnym zegarze  "Orloj " udamy się  na największy plac Pragi na Plac Wacława ( Vaclavske Namesti) . Tutaj nastąpi czas wolny na zakupy i odpoczynek przy kawie i lodach . Ok. godz. 17,30 zbiórka na parkingu przy Dworcu Głównym . Powrót do Polski na obiadokolację i nocleg. W Kudowie ok. godz. 20,00. Po kolacji czas wolny. 

3 dzień, niedz. 19.07.20r. Po śniadaniu wyjazd do Czech w okolice Nachodu .W programie zwiedzania : przepiękny zamek w Opoćnie ( 95 Kc/os. ulg. ) a następnie zabytki Nowego Miasta n. Metui ( stare miasto z rynkiem i zamek- 70 Kc/os. ).Stąd udamy się do Nachodu na zwiedzanie zamku i starego miasta. Powrót do Kudowy Zdroju , gdzie w dzielnicy Słone zwiedzimy słynną kaplicę czaszek . Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg . Po kolacji możliwość integracyjnego wieczoru w pobliskiej kawiarni przy muzyce i lampce wina ( tańce ). 

4 dzień , pon.20.07.20r. Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną do Łodzi . Tranzytowe zwiedzanie Dusznik Zdroju ( Park Zdrojowy , Dworek Chopina z jego pomnikiem oraz Rynek z zabytkowymi kamieniczkami ). Stąd udamy się do Polanicy Zdroju a następnie do Niemczy gdzie zwiedzimy przepiękny Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego  w Wojsławicach. Stąd ok godz.17,00 wyruszymy w drogę powrotną . W Łodzi  o g. 21,00. Zakończenie imprezy.

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem