CENA : 850,00 PLN/os. + wstępy i koszt przewodników

CENA ZAWIERA : przejazd wygodnym autokarem lub busem , 3 noclegi w hotelu w Świnoujściu w pokojach 2-os. z łazienkami , 3 śniadania i 3 obiadokolacje , ubezpieczenie NNW i KL ( w T.U. i R. ) , opiekę pilota przewodnika ,podatek VAT i podatek TFG .

CENA NIE ZAWIERA : kosztu do zwiedzanych obiektów ( ok. 15 Euro/os. w Niemczech i ok. 25 zł/os. w kraju ) , kosztu przewodników miejscowych ( ok. 20 zł/os.) i opłaty uzdrowiskowej w wys. 4 zł/os./dziennie w Świnoujściu .

TRASA : Łódź - Szczecin - wyspa Uznam ( Meklemburgia - Stralsund ) , wyspa Rugia ( Sassnitz i Selin )- Wyspa Wolin - Stargard Szczeciński - Łódź.

PROGRAM :

1 dzień.czw.01.10.20 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 6,30 ( zbiórka o godz.6,20 na ul. Traugutta k/ŁDK) i przejazd ( z krótkimi postojami ) do Szczecina gdzie się spotkamy z przewodnikiem miejscowym o godz.13,00 na 4-ro godzinne zwiedzanie miasta  . W programie : autokarowy objazd miasta i zwiedzanie piesze .Zobaczymy m.in. gwiaździstą zabudowę centrum ( na wzór Paryża) w tym układ placów Oriona , Jasne Błonia , Cmentarz Centralny , Plac Tobrucki, Bramę Portową , Bramę Królewską , Ratusz ( Czerwony i Zielony) , liczne zabytkowe budynki , katedrę , pomniki porozrzucane po mieście oraz bogatą w Szczecinie zieleń . Ok godz. 15,00 zwiedzanie katedry św Jakuba z wjazdem windą na  punkt widokowy na wieży . Ok. godz. 16,00 spacer po terenie Starówki do Zamku Książąt Pomorskich  , na Plac Solidarności i Wały Chrobrego . W miarę możliwości zwiedzimy hall nowej Filharmonii Pomorskiej .O godz. 17,30 wyjazd do Świnoujścia na obiadokolację i nocleg .

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem