CENA : od 440 zł/os. + koszt wstępów i koszt przewodnika z wypadem na Słowację.

CENA ZAWIERA :

Transport autokarowy lub wygodnym busem , 2 śniadania i 2 obiadokolacje , 2 noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami w atrakcyjnej miejscowości obok Zakopanego z pięknym widokiem na Tatry, opieka pilota - przewodnika , ubezpieczenie od NNW i KL ( przy wyjeździe na Słowację ) .

PROGRAM : 

 1dzień .pt.28.02.2020 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 7,00 ( zbiórka o godz. 6,50 na ul. Traugutta przy ŁDK-u ) i przejazd do Zakopanego na zwiedzanie miasta i czas wolny w rejonie Krupówek . Ok. godz.17,30  przejazd na zakwaterowanie oraz na kolację i nocleg w okolicy Zakopanego. Po kolacji wieczór integracyjny przy grzańcu i tańcu w miejscu zakwaterowania .

2 dzień , sob.29.02.2020 r. Śniadanie i krótki wyjazd na Słowację w rejon Tatr Wysokich (Żdiar  , Tatrzańska Łomnica  i Smokowiec ). Powrót do Murzasichle k/Zakopanego na obiadokolację i nocleg. Po kolacji wizyta w pobliskiej Chacie Zbójnickiej .

3 dzień , niedz.01.03.2020 r.  Wczesne Śniadanie i wykwaterowanie . Przejazd do Zakopanego . W programie m.in.wjazd na Kasprowy Wierch ( koszt 69 zł/os. wjazd i zjazd ) spacer z przewodnikiem do jednej z dolin Tatrzańskich i czas wolny . Ok. godz. 14,00 wyjazd z Zakopanego w drogę powrotną do Łodzi . W Łodzi ok. godz. 21,00 .


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem