CENA : od. 1150 zł/os. + wstępy i przewodnicy ( ok. 30 EUR + ok. 45 EUR ) .

CENA ZAWIERA : Wygodny autokar lub bus z klimatyzacją , video i DPS ; 4 noclegi w pensjonacie lub w hotelu o standardzie **/*** ( 1 nocleg w okolicy Czeskich Budziejowic i 3 noclegi w okolicy Salzburga) . Pokoje 2, 3 osobowe z  łazienkami . Wyżywienie : 4 śniadania i 4 obiadokolacje . opieka pilota ; Ubezpieczenie NNW w UTUiR AXA ;

TRASA : Łódź - Czeskie Budziejowice - Krumlov - Linz - Salzburg - St. Gilgen - St. Wolfgang - Bad Ischi - Halldtatt - Łódź.

PROGRAM :

1 dzień , 03.07.19r. Wyjazd z Łodzi we wczesnych godzinach rannych ( zbiórka o godz. 5,45 na ul. Sienkiewicza przy Traugutta , wyjazd o godz. 6,00 ). Przejazd przez Brno do Czeskich Budziejowic -  miasta wpisanego na listę UNESCO , w którym zwiedzimy : Plac Przemysława Ottakara II - jeden z największych w Europie , renesansowy ratusz ,fontannę Samsona , katedrę św. Mikołaja ,Czarną Wieżę z punktem widokowym , Kościół Ofiarowania NMP i mury obronne . O godz. 18,00  przejazd do hotelu na kolację i nocleg. 

2 dzień , 04.07.2019 r. Po śniadaniu przejazd do Krumlova - miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO  , jednego z najpiękniejszych miast Czech . W Krumlovie zwiedzimy : wspaniały zamek z oryginalną , z jedyną w swoim rodzaju kolorową wieżą . To miejsce jest kojarzone z malowanym dzbankiem z krumlovskiego zamku , o którym śpiewała słynna czeska piosenkarka - Helena Vindrackova . Stąd udamy się do austriackiego miasta LINZ - malowniczo położonego po dwóch stronach Dunaju . Jego historyczna starówka leży na prawym brzegu Dunaju , a rozległy Hauptplatz uchodzi za jeden z najpiękniejszych zwartych kompleksów architektonicznych Austrii . Spacer z przewodnikiem po centrum Linzu , a następnie przejazd w okolice Salzburga na kolację , zakwaterowanie i nocleg . 

3 dzień , 05.07.2019 r. Po śniadaniu przejazd do  miasta Mozarta , do Salzburga - jednego z najpiękniejszych miast Austrii. Spacer z przewodnikiem po Starym Mieście , które w 1996 roku , zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO . Udamy się do pałacu arcybiskupów Mirabell w otoczeniu pięknego ogrodu , następnie przejdziemy : Getreidegasse - najstarszą i najbardziej urokliwą uliczką miasta , gdzie pod nr 9 znajduje się Dom Mozarta . Stąd przejdziemy na Rezidentplatz z pomnikiem Mozarta oraz wstąpimy do katedry św. Ruperta z XVII wieku . Następnie pieszo lub kolejką udamy się na górującą nad miastem Twierdzę Hohensalzburg , skąd roztacza się imponująca panorama miasta . Czas Wolny . W godzinach popołudniowych przejazd do Hellbrunn , gdzie zwiedzimy ogrody wodne . Pałac Hellbrunn , otoczony rozległym parkiem , zaliczany jest do rzędu najpiękniejszych przykładów architektury marynistycznej na północ od Alp , który jest unikatem w całej Europie . Słynne ogrody z wodotryskami z 1618 roku zachwycają zwiedzających po dziś dzień . Powrót do hotelu na kolację i nocleg .

4 dzień , 06.07.2019 r.  Po śniadaniu przejazd malowniczą trasą do St. Gligen - miejsca urodzenia matki Mozarta , ewentualny rejs statkiem po jeziorze Wolfgangsee do St. Wolfgang . Tutaj krótki spacer po tym urokliwym miasteczku . Stąd przejazd autokarem do do Bad Ischl , ulubionej miejscowości wypoczynkowej cesarza Franciszka Józefa . Spacer po kurorcie , gdzie zwiedzimy willę cesarską , położoną w pięknym parku . Luksusowe sklepy , eleganckie restauracje i kawiarnie oraz cukiernie wpisują miasto w poczet najciekawszych chociaż kosztownych miejsc w Austrii . Stąd przejazd do Hallstatt - urokliwego miasteczka wpisanego na listę UNESCO , położonego tarasowo na wys. 508 m.n.p.m. i w niezwykły sposób wciśniętego między strome , skaliste stoki i taflę jeziora Hallstattersee. Powrót do hotelu na kolację i nocleg .

5 dzień , 07.07.2019r. Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski . W Łodzi w godzinach wieczornych .


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem