CENA : 380,00 PLN/os. + koszt wstępów i przewodników miejscowych ;

CENA ZAWIERA : przejazd wygodnym autokarem , 2 noclegi w centrum Gdyni ( blisko portu ) , 2 obiadokolacje i 2 śniadania , ubezpieczenie NNW w TUiR AXA , opieka pilota-przewodnika ;

PROGRAM :

1 dz.wt.07.05.19 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 6,00 z Teofilowa C ( zbiórka o godz. 5,45 na ul. Wici 45 k/ kościoła p.w. św. Miłosierdzia Bożego ).Przejazd do Gdańska na spotkanie z przewodnikiem miejscowym w centrum miasta w umówionym miejscu . Zwiedzanie zabytków Głównego Miasta m.in. Traktu Królewskiego i obiektów na jego trasie ( Ratusz , Dom Artusa , fontanna Neptuna , Złota Brama i kamienice bogatych mieszczan ) , spacer bulwarem Nad Motławą ( Stary Żuraw , Brama Mariacka z ulicą Mariacką , kościół Mariacki - jeden z największych na świecie ) ; Jednym z obiektów ktory zwiedzimy będzie gmach Teatru Szekspirowskiego  oraz Brama Wyżynna . Na zakończenie dnia zwiedzimy gmach Europejskiego Centrum Solidarności i pomnik Poległych Stoczniowców przy placu o tej nazwie . Stad udamy się przez Trójmiasto do Gdyni , na obiadokolację i nocleg .

2 dz.śr.08.05.19 r. Po śniadaniu ok. godz.8,30 wyjazd do centrum Gdyni w rejon Skweru im. T.Kościuszki . Zwiedzimy okolice Skweru oraz m.in. jeden z przycumowanych tam : okrętu wojennego "'Błyskawica " lub statku szkoleniowego " Dar Pomorza " . O godz.10,00 - rejs statkiem po porcie gdyńskim . Po rejsie udamy się w rejon portu gdyńskiego do Muzeum Emigracji ( wejście o godz. 11,30 ) ; Przejazd do Gdańska na dalsze zwiedzanie z przewodnikiem miejskim  m.in. Starego Miasta oraz Muzeum II Wojny Światowej ( wejście o godz. 15,00 ) . Po zwiedzaniu ok. godz. 17,00 , powrót do Gdyni na obiadokolację i nocleg .

3 dz.czw.09.05.19 r. Wykwaterowaniu z hotelu i po śniadaniu , ok. godz. 8,45 wyjazd  w drogę powrotną do Łodzi. Przejazd do Sopotu , gdzie zwiedzimy słynne molo i deptak - ulicę Monte Cassino . Po zwiedzaniu , przejazd do Gdańska - Oliwy , na koncert organowy w katedrze ( początek koncertu godz. 11,00 ) . Po koncercie krótki spacer po Parku Oliwskim i wyjazd do Pelplina .W Pelplinie zwiedzimy zabytkową gotycką katedrę i ok. godz.16,00 wyjazd do Łodzi , w której będziemy ok. godz. 22,00. Zakończenie wycieczki.

 

 

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem