Cena : od 250 zł/os. + wstępy i koszt przewodnika;

W programie :   m.in. " Hydropolis " , Afrykarium ( Ci co już byli zwiedzają coś innego ), Ogród Japoński i pokaz fontann , zabytki Starego Miasta , Pałac Królewski i rejs statkiem po Odrze. Dla chętnych - szansa pójścia na Panoramę Racławicką ( w tym czasie pozostała część grupy zwiedza coś innego ) . 

W cenie :1 nocleg w pokojach 2-os. z łaz. 1 obiadokolacja , 1 śniadanie 2-go dnia wyc. , transport wygodnym autokarem lub busem , opieka pilota-przewodnika , ubezpieczenie NNW , opłaty drogowe i parkingi .

PROGRAM  RAMOWY :                                                                                                                        1 dzień.sob.27.07.19 r. Wyjazd z Łodzi o godz. 8,30 ( zbiórka o godz. 8,20 na ul. Sienkiewicza za ul. Traugutta , przed wjazdem na parking samochodowy na zapleczu ŁDK-u w pobliżu zatoczki przystanku autobusowego linii 57 ). Przyjazd do Wrocławia  na zwiedzanie Hydropolis w godz. 12,00 -13,30. Stąd ok. godz.13,45 przejazd na parking w sąsiedztwie parku im. J.Słowackiego na spotkanie z przewodnikiem miejscowym. W godz. 14,15 - 14,45 - zwiedzanie Panoramy Racławickiej i Muzeum Narodowego oraz pobliskiego Wzgórza Polskiego ; Stąd udamy się bulwarem wzdłuż Odry w kierunku  Uniwersytetu Wrocławskiego , gdzie zwiedzimy najpiękniejszą aulę w Polsce - Aulę Lepoldina oraz 3 inne obiekty jak Oratorium Muzyczne , Wieżę Matematyczną z tarasem widokowym i wystawę  czasową - " Rzeźba Antyczna ( ze zbiorów Muzeum Czartoryskich w Krakowie). Stąd po zwiedzaniu ok. godz. 15,45 szlakiem " krasnali "udamy się na Rynek Starego Miasta i dalej do Muzeum Miasta Wrocławia , zlokalizowanego w dawnym pruskim pałacu królewskim . Stąd  ok. godz. 16,30 udamy się na Rynek na c.d. zwiedzania i na czas wolny do godz. 17,55 . O godz. 18,00 przejazd na zakwaterowanie i obiadokolację ( o g.19,00 ). O godz. 20,30 zbiórka i wyjazd do Wrocławia do Parku Szczytnickiego ( okolica Hali Stulecia )na wieczorny spektakl multimedialny fontann" Światło i Dżwięk" na godz. 21,20 Będzie to specjalny pokaz weekendowy . Po widowisku o godz. 22,05 zbiórka na powrót do hotelu na nocleg .

2 dzień. niedz.28.07.19 r. Po śniadaniu o godz.9,00 wyjazd  na dalsze zwiedzanie zabytków miasta.  Ok. 3  godzin spędzimy w Parku Szczytnickim ( 9,30 - 12,30 ) zwiedzając wg. upodobań : Afrykarium na terenie ZOO , Ogród Japoński bądż Halę Stulecia wraz z jej otoczeniem. Można część czasu spędzić przy kuflu piwa , patrząc na urocze fontanny . Stąd udamy się na Ostrów Tumski ( w godz. 13,00 - 15,00 ) na zwiedzanie najstarszych we Wrocławiu obiektów historycznych , m.i. katedry , kościoła św. Idziego z XIII w. i pozostałości dawnego zamku. Po zwiedzaniu najstarszych zabytków miasta - chwila oddechu - zwiedzimy przepiękny , położony obok ogród botaniczny . Z pobliskiego nabrzeża Starej Odry, istnieje możliwość rejsu stateczkiem . Ok. godz. 17,30 udamy się  w drogę powrotną do Łodzi  . W Łodzi ok. godz. 21,30 .SERDECZNIE  ZAPRASZAMY !

 

 


Разработка платного шаблона Joomla

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem